SZKOLENIA JĘZYKOWE DLA FIRM

 

Dlaczego warto z nami współpracować?

 

Popularność kursów językowych w firmach można tłumaczyć na wiele sposobów. Niektórzy twierdzą, że z punktu widzenia wielu pracowników szkolenia językowe dla firm to dobra i zarazem darmowa okazja do nauki języka obcego. Inni dostrzegają w nich szansę wzrostu wartości dodanej działalności firmy. Trudno się jednak nie zgodzić, że z punktu widzenia zarządzania długofalowego szkolenia językowe dla firm są idealnym rozwiązaniem na cząstkową realizację wielu celów poprzez pojedyncze działanie. Podnoszą umiejętności językowe pracowników, motywują ich do dalszego rozwoju, budowania tożsamości z daną organizacją, a tym samym mogą zwiększyć konkurencyjność firmy i bezpośrednio doprowadzić do pozyskania nowych klientów. Najlepiej wiedzą o tym przedsiębiorstwa dla których szkolenia językowe stały się nieodłączną pozycją budżetu firmy. Jako eksperci w dziedzinie nauczania języków obcych doskonale zdajemy sobie sprawę z tych kwestii, dlatego nasza oferta współpracy obejmuje, oprócz szkoleń językowych, wkład we rozwój Państwa firmy.

 

Dzięki współpracy z nami, Państwa firma:

 

  • otrzyma wsparcie lingwistyczne w zakresie języka angielskiego w postaci szkoleń językowych „szytych na miarę” oraz profesjonalnych tłumaczeń
  • dokonuje inwestycji w kapitał ludzki, stwarzając szanse rozwoju dla personelu oraz organizacji
  • zwiększa szanse pozyskania nowych klientów oraz przewagę nad konkurencją
  • podniesie morale i zmotywuje pracowników, umożliwiając im udział w kursie, gdzie oprócz umiejętności językowych, będą mieli okazję, aby rozwijać kreatywność oraz team-work.

 

W ramach współpracy proponujemy świadczenie następujących usług:

  •       kursy języka angielskiego;
  •       tłumaczenia;
  •       konsulting lingwistyczny.

W celu otrzymania oferty zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.