ANGIELSKI DLA FIRM

angielski dla firm

 

Proponujemy Państwu szkolenia z zakresu języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Nasze kursy kierowane do firm i instytucji uwzględniają szczególne potrzeby związane z profilem działalności danego przedsiębiorstwa.

 

Decydując się na naszą szkołę, mają Państwo możliwość wyboru tematyki szkoleń. Będzie to język ogólny, biznesowy lub specjalistyczny. Do naszych zobowiązań zawsze podchodzimy profesjonalnie, dlatego też nie jesteśmy szkołą, która narzuca Państwu standardowy program nauczania. Działamy nieszablonowo i staramy się dopasować kurs do Państwa potrzeb. Współdziałając, w pierwszej kolejności przygotowujemy plan nauczania, który jest bezpłatnym i niezobowiązującym projektem naszej dalszej współpracy. Po konsultacjach z Państwem optymalizujemy go, by sprostać Państwa oczekiwaniom.

 

W swojej pracy stawiamy na kompetencję, dlatego też nasi lektorzy to wyspecjalizowana kadra absolwentów z wykształceniem filologicznym. Dzięki dużemu doświadczeniu, wiedzą jak uczyć efektywnie, aby nasi uczniowie odnosili sukcesy zarówno na polu zawodowym, jak i prywatnym. Życzliwa atmosfera oraz interesujący sposób prowadzenia zajęć pozwalają na szybsze przyswajanie wiedzy i większą radość z osiągania kolejnych etapów edukacji.

 

Jesteśmy elastyczni. Chcemy dać Państwu możliwość wyboru najlepszej formuły zajęć. Kurs języka angielskiego może odbywać się w trybie indywidualnym lub grupowym, o dowolnie przez Państwa wybranej porze w siedzibie firmy lub w miejscu wyznaczonym przez nas.

 

Przez cały okres trwania kursu, będą Państwo informowani o postępach swoich pracowników. Dodatkowo, raz w miesiącu, przygotowujemy dla Państwa raporty zbiorowe i indywidualne, tak by mieli Państwo pełną kontrolę nad przebiegiem kursu.

 

Ceny kursów są ustalane indywidualnie i zależą od ilości uczniów oraz intensywności i tematyki szkoleń. W celu otrzymania oferty szczegółowej zapraszamy do kontaktu.