Ihor Bachkur

Lektor j. polskiego


Uczę języka polskiego jako obcego od 10 lat. Jest to zadanie, które cenię sobie bardzo wysoko, chociaż – jak każde – ma swoje zalety i wady. Jednakże, gdy obserwuję jak moi uczniowie po zakończonym kursie zaczynają swobodnie mówić po polsku, doznaję ogromnej satysfakcji.
Jako lektora wyróżnia mi przede wszystkim spokój i otwartość oraz umiejętność zaangażowania każdego ucznia w proces nauki. Na lekcjach stosuję różnorodne metody, które pozwalają uczniom nie tylko biernie przyswajać wiedzę, ale także aktywnie uczestniczyć w procesie nauczania. Ponadto regularnie podnoszę swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach dla lektorów języka polskiego jako obcego, aby zapewnić moim uczniom jak najwyższy poziom nauczania. Staram się też dostosować swoje podejście do potrzeb każdego ucznia, aby pomóc im w osiągnięciu ich indywidualnych celów w nauce języka polskiego. Uważam, że nauka języka obcego powinna być przyjemna i motywująca, dlatego staram się tworzyć na swoich lekcjach przyjazną i akceptującą atmosferę.
Również lubię uprawiać sport – dzięki niemu jestem zawsze pełny energii na lekcjach, przecież sport to przepis na dobre samopoczucie.

Ulubione motto życiowe:
Nic cię nie powstrzyma, gdy pewnie pokazujesz światu, że wierzysz we własny potencjał

Oceń stronę

Call Now Button