Magdalena Nawrocka

Lektor j. angielskiego

Jestem doświadczonym nauczycielem, pracowałam z uczniami na wszystkich etapach edukacyjnych, zarówno z dziećmi jak i z osobami dorosłymi. Moje lekcje przygotowuję tak, by maksymalnie dostosować je do możliwości i potrzeb uczniów. Uważam, iż indywidualizacja to jedna z najważniejszych cech procesu nauczania. Wykorzystuję różne środki dydaktyczne, materiały szkoleniowe oraz techniki nauczania.
Jestem nauczycielem konsekwentnym, ale również cierpliwym i z dużym poczuciem humoru. Wyznaczone cele edukacyjne realizuję w sposób elastyczny, dostosowując tempo i treść zajęć do możliwości ucznia, bez zbędnego stresu i w przyjaznej atmosferze.
Komunikacja w języku obcym to obecnie jedna z najcenniejszych umiejętności, dlatego też kładę szczególny nacisk na jej rozwój. Zajęcia staram się przygotowywać tak, by uczniowie mieli okazje do swobodnej rozmowy. W wolnym czasie rozwijam swoje pasje do gotowania i podróży. Uwielbiam czytać, jeździć konno, a niedawno wróciłam również do nauki języka francuskiego.
Staram się, by zajęcia były radością dla Ucznia, a nie przykrym obowiązkiem.


Ulubione motto:
”May the force be with You.”

Oceń stronę

Call Now Button