DLACZEGO ELINGWISTA?

szkoła językowa online
 

  • Skuteczność nauczania

Nie działamy szablonowo! Nie przedstawimy Wam standardowej oferty – stawiamy na skuteczny kurs językowy poprzez indywidualizację zajęć, koncentrując się na tym, co chcecie z danego kursu wynieść. Czy jest to nauka od podstaw, czy konwersacje na zaawansowanym poziomie – wspólnie z lektorem opracowujecie plan działania. Nie trzymamy się kurczowo jednej metody nauczania! Zdajemy sobie sprawę z tego, jak różni są ludzie i jak różne mają potrzeby – czerpiemy inspirację z wielu koncepcji, aby nauka u nas była nie tylko efektywna, ale też sprawiała przyjemność obu stronom.

  • Konkurencyjna cena

Ceny naszych kursów są uzależnione od tematyki, częstotliwości oraz elastyczności lekcji. Nauka przez Internet wypada korzystniej finansowo, niż nauczanie stacjonarne. Nie płacisz też dodatkowo za dojazdy, czy za wynajem sali.

  • Komfort i wygoda

Harmonogram jest każdorazowo dopasowany do Twojego wolnego czasu. Możesz odbywać lekcje w pracy, w domu, czy też podczas wyjazdów. Oszczędzamy również Twój cenny czas – zamiast podróżować samochodem lub komunikacją miejską na drugi koniec miasta, tylko po to, by zrealizować lekcję, możesz ten czas poświęcić rodzinie, odpocząć po pracy lub też wybrać się do kina.

  • Innowacyjność działania

Nie bazujemy jedynie na kontakcie przez komunikator Skype! Naszym uczniom proponujemy stały dostęp do wirtualnej tablicy, z której mogą korzystać zarówno w trakcie lekcji, jak i po niej oraz udostępniamy platformę e-learningową.

  • Doświadczenie

Mamy za sobą kilkuletnie doświadczenie i możemy pochwalić się sukcesami, które odnoszą nasi uczniowie na międzynarodowej arenie. Lektorzy szkoły eLingiwsta to osoby nieprzypadkowe, które oprócz wymaganych kwalifikacji pedagogicznych muszą dysponować odpowiednimi cechami osobowości oraz mieć predyspozycje do nauki języków obcych online. Jako profesjonalna szkoła językowa online zwracamy na to szczególną uwagę. Wymagamy od naszych uczniów wiele, bo wiemy, ile sami jesteśmy w stanie im zaproponować!