Angielski online dla dzieci i młodzieży

On-line

DLACZEGO MY?

Ponieważ kochamy uczyć. Jesteśmy jedną z pierwszych w Polsce szkół językowych online – na rynku od 2009 roku. Nasi lektorzy to pasjonaci, którzy obok miłości do nauczania kochają nowinki technologiczne. Dzięki temu połączeniu tworzymy nowoczesną szkołę z pasją. 

DLA KOGO?

Dla uczniów Klas 1 – 6 przewidzieliśmy kurs j. angielskiego polegający na nauce języka poprzez poruszanie zagadnień z różnych dziedzin wiedzy (CLIL) – w ten sposób realny świat dziecka staje się pracownią językową, a nauka fascynującą przygodą.

Kursy angielskiego online dla dzieci i młodzieży integrują wszystkie sprawności językowe. Charakteryzują się różnorodnością ćwiczeń interaktywnych, a zadania mają za cel uczyć również krytycznego myślenia. Systematyczne monitorowanie postępów ucznia pozwala szybko określić na co należy położyć nacisk. 

Kursy angielskiego egzaminacyjne nastawione są na solidne powtórzenie gramatyki oraz wszystkich modułów realizujących zakresy tematyczne wymienione w podstawie programowej dla egzaminu ósmoklasisty, wariantu podstawowego i rozszerzonego matury oraz egzaminów FCE.

NAUKA ONLINE – CZY TO MOŻLIWE?

TAK! – dzieci uwielbiają zabawę przed komputerem, a rodzic z pewnością ceni sobie brak dojazdów i efektywnie spędzony czas. 

Nauka online ma same zalety: 

 • oszczędność czasu – nie tracisz go na przejazdy
 • dowolność miejsca – łączysz się skąd chcesz
 • ekologia – nie marnujesz papieru na zbędne kserówki
 • różnorodność ćwiczeń – dzięki naszym materiałom nie ma czasu na nudę
 • łatwość powtórek – na komputerze i komórce

NASZE MATERIAŁY

Podstawą każdego kursu jest dostęp do Interaktywnego eBooka, podręcznika w wersji cyfrowej przeznaczonego do odtwarzania na komputerze. Zawiera teksty, ilustracje, ścieżki dźwiękowe, nagrania filmowe, interaktywne ćwiczenia, gry oraz słowniczek. Podręcznik zawsze dobierany jest odpowiednio do umiejętności ucznia oraz wieku.

LEKTORZY

Nauka dzieci i młodzieży nie jest łatwa – wymaga szczególnej otwartości, umiejętności budowania relacji oraz dobrej atmosfery, przy jednoczesnym zachowaniu konsekwencji. Dlatego nasi lektorzy to ciągle rozwijający się zespół podążający za nowoczesnymi trendami edukacji online.

METODY PRACY

U nas każda lekcja jest przemyślana i dostosowana do indywidualnych potrzeb ucznia. To właśnie te indywidualne zainteresowania, hobby i pasje stanowić będą składowe lekcji. Dokładnie planujemy cele, do których zmierzamy poprzez układanie indywidualnych planów nauki, które już od pierwszych lekcji są widoczne dla rodzica. Różnorodność stosowanych technik sprawia, że każda lekcja jest inna.

CZY RODZIC BĘDZIE INFORMOWANY O POSTĘPACH UCZNIA?

Jak najbardziej! Rodzice mają stały dostęp do systemu, w którym na bieżąco mogą monitorować realizację planów, informacje na temat zadań, przesłane pliki oraz aplikacje ze słówkami. Na koniec roku każdy rodzic ma możliwość odbycia konsultacji z lektorem w celu zweryfikowania postępów.

CZAS TRWANIA LEKCJI

Czas trwania lekcji online dostosowany jest do wieku i możliwości ucznia. 

Klasy 1 – 6 – lekcje 30  min. 

Klasy 7 – 8 oraz szkoły średnie do matury – lekcje przez Skype z użyciem wirtualnej tablicy lekcje – 45 – 60 – 90 min

CHARAKTERYSTYKA KURSÓW

SERIA “I WONDER” DLA UCZNIÓW KLASY 1 – 5/6

Dla dzieci w tym wieku najważniejsza umiejętność to komunikacja. Nasz kurs dedykowany jest dzieciom, które pragną odkrywać język przez zabawę. chcą mówić, śpiewać i rozumieć. Pokażemy dzieciom, że język to wspaniałe narzędzie do odkrywania świata wokół nas. Od klasy 4 zmieniają się potrzeby dzieci. Język zaczyna układać się w spójny system, który opiera się na konkretnych zasadach. Podczas naszych zajęć, dzięki nowoczesnemu podejściu do edukacji, poprzez badanie i dociekanie, wspólnie z lektorem nasi uczniowie będą poszukiwać odpowiedzi na nurtujące ich pytania językowe. Zdobyta zaś wiedza będzie ugruntowana poprzez liczne interaktywne ćwiczenia.

Cała seria składa się aż z siedmiu pozycji, co pozwala odpowiednio dopasować poziom do możliwości dziecka.

Więcej o kursie: kliknij w link

SERIA “UPLOAD” DLA MŁODZIEŻY KLAS 6 – 8 (POZIOM A1 – B2)

Od klasy 6 powoli zaczynają kształtować się konkretne cele edukacyjnie. Uczniowie myślą o egzaminach, szkołach średnich i certyfikatach. Dlatego ostatnie dwa lata naszego kursu mają za zadanie usystematyzować zdobytą wcześniej wiedzę, ugruntować słownictwo oraz gramatykę, przygotować uczniów do zbliżających się egzaminów. Wiemy, że na tym etapie rozwoju, to co liczy się najbardziej, to świetna relacja z nauczycielem. 

Wybrana seria książek przede wszystkim ciekawe teksty, potrzebne słownictwo zarówno w zakresie podstawowy, jak i rozszerzonym, interaktywne ćwiczenia, zadania pisemne wraz z modelami wypracowań, bogate materiały kształcące umiejętność rozumienia ze słuchu oraz komunikacji. Seria składa się z podręczników od poziomu początkowego A1, aż do poziomu B2, co daje możliwość pełnego dopasowania się do poziomu ucznia.

SERIA “ON SCREEN” DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH 

Seria książek od poziomu A2 aż do poziomu C2 pozwoli naszym uczniom w sposób zintegrowany rozwijać wszystkie potrzebne sprawności językowe. Bogate materiały interaktywne, przejrzysta prezentacja oraz różnorodność ćwiczeń pozwolą w pełni odpowiedzieć na potrzeby każdego ucznia. Kurs wzbogacony jest o dodatkowe działy na końcu podręcznika: Writing Bank, Style, Speaking Bank (dotyczy poziomów: B1, B1+/B2, B2+) oraz Word List.

Jest to kurs, który nie tylko rozwinie kompetencje językowe naszych uczniów, ale rónież przygotuje ich do matury zarówno podstawowej, jak i rozszerzonej.

KURSY EGZAMINACYJNE: EGZAMIN ÓSMOKLASISTY, EGZAMIN MATURALNY (PODSTAWA I ROZSZERZENIE), CERTYFIKATY FCE

Jest to kurs nastawiony przede wszystkim na solidne powtórzenie gramatyki oraz wszystkich modułów realizujących zakresy tematyczne wymienione w podstawie programowej dla egzaminu ósmoklasisty, wariantu podstawowego i rozszerzonego matury oraz egzaminów FCE. 

Podczas kursu uczniowie będą mieli okazję zapoznać się z arkuszami egzaminacyjnymi, poznają techniki pomagające w uzyskaniu większej ilości punktów, aby mogli bez stresu stawić czoła wybranym egzaminom.

Szczegółowe informacje można znaleźć w cenniku.
W cenie kursu otrzymasz również:

 • plan-nauki

  PLAN NAUKI

 • materiały-online

  EBOOK I MATERIAŁY ONLINE

 • certyfikat

  CERTYFIKAT

 • tablica-wirtualna

  WIRTUALNA TABLICA


Call Now Button