kurs-angielskiego

Kursy Angielskiego online przez Skype

On-line

Kurs angielskiego online to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie wygodę. Z nami zaoszczędzisz czas na dojazdy do szkoły językowej. Nauka języka angielskiego online to nasz flagowy produkt, który jest skierowany do każdego niezależnie od wieku czy poziomu językowego. Największą popularnością cieszy się wśród młodzieży i osób dorosłych. Zajęcia są prowadzone w ramach modułu lekcje angielskiego online przez Skype z profesjonalnym lektorem. W trakcie nauki angielskiego przez Skype lektor dostosowuje program do Twoich potrzeb, celów i zainteresowań. Nasza szkoła językowa online to wyjątkowe miejsce, dzięki któremu zaczniesz swobodnie posługiwać się nawet najbardziej skomplikowanym słownictwem. Podczas zajęć korzystasz z interaktywnej platformy oraz dodatkowych narzędzi do nauki angielskiego online – pracujemy nie tylko z podręcznikiem. Nasze kursy językowe online wzbogacamy również innymi materiałami dodatkowymi, takimi jak podcasty, filmy, autorskie ćwiczenia. Kursy angielskiego online są świetnym sposobem na podniesienie umiejętności językowych lub rozpoczęcie przygody z językiem obcym.

Indywidualny kurs angielskiego online – wygodnie przez Skype

Metoda komunikacyjna, z której korzystamy w szkole wraz z całą gamą zintegrowanych technik nauczania, pozwala na niemal natychmiastowe wykorzystanie języka w określonych sytuacjach społecznych. Rozwijamy dzięki temu wszystkie twoje sprawności: mówienie, słuchanie, czytanie oraz pisanie. Nasza szkoła języka angielskiego to zajęcia w przystępnej formie online, które poprawią Twoją znajomość słownictwa, nawet specjalistycznego. Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę, że większości uczniów szczególnie zależy na nauce prowadzenia konwersacji, dlatego staramy się wszystkie etapy lekcji maksymalizować pod kątem dyskusji w języku angielskim. W trakcie kursu angielskiego przez Skype twoje postępy są monitorowane, a Ty masz wgląd do indywidualnego planu nauki.

Pamiętaj, że zawsze jest odpowiedni moment, aby rozpocząć z nami naukę angielskiego online. Niezależnie od tego, czy jesteś początkujący, czy chcesz tylko szlifować swój angielski Skype doskonale sprawdza się w obu przypadkach. Dlatego też większość osób po spróbowaniu nauki angielskiego przez Skype nie wyobraża sobie powrotu do lekcji tradycyjnych. Interesuje Cię angielski dla dorosłych, a może dla początkujących w formie online? U nas znajdziesz zajęcia na wszystkich poziomach biegłości językowej. Zapraszamy do sprawdzenia oferty dotyczącej innych kursów, wśród których znajdziesz między innymi kursy języka niemieckiego online.

Dodatkowo płatne opcje dostępne z kursem angielski online:

 • elastyczny tryb umawiania zajęć
 • program i materiały przygotowujące do egzaminów Cambridge FCE, CAE, CPE, TOEFL, IELTS lub matury z j. angielskiego
 • Business English
 • zajęcia prowadzone przez native-speakera
 • zajęcia w weekendy.

Szczegółowe informacje można znaleźć w cenniku.
W cenie kursu otrzymasz również:

 • plan-nauki

  PLAN NAUKI

 • materiały-online

  EBOOK I MATERIAŁY ONLINE

 • certyfikat

  CERTYFIKAT

 • tablica-wirtualna

  WIRTUALNA TABLICA


Call Now Button