kurs-hiszpańskiego

Kursy Hiszpańskiego online przez Skype

On-line

Hiszpański Online Przez Skype

Czy hiszpański online to pełnowartościowe zajęcia, na których można się wiele nauczyć? Oczywiście, że tak! Jeśli dojazdy do szkoły językowej są dla ciebie męczące bądź uniemożliwiają Ci naukę hiszpańskiego i wolisz uczyć się wygodnie w domu lub pracy, wybierz nasz kurs hiszpańskiego online przez Skype. W jego ramach będziesz mieć zajęcia z prywatnym lektorem, które staną się fantastyczną okazją, aby doświadczyć czegoś zupełnie nowego.

Przekonaj się, że hiszpański online w szkole eLingwista to nowoczesność i prestiż w połączeniu z efektywną i wygodną nauką. Jako profesjonalna szkoła językowa online stawiamy przede wszystkim na najlepszych nauczycieli i udogodnienia technologiczne. Kursy prowadzą wykwalifikowani lektorzy języka hiszpańskiego z bogatym doświadczeniem metodycznym oraz znający kulturę Hiszpanii, dzięki czemu czas spędzony na nauce hiszpańskiego przez Skype może okazać się także niezwykłą podróżą w świat krajów latynoamerykańskich.

Kursy hiszpańskiego online prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania od A1 do C2. Nauka języka hiszpańskiego online w naszej szkole odbywa się w oparciu o metodę komunikacyjną. W trakcie kursu lektor przygotowuje program nauczania dostosowany do twoich indywidualnych potrzeb. W zależności od tego, czego oczekujesz, pomożemy ci osiągnąć cel. Może to być m.in. nabycie większej sprawności w mówieniu w danym języku, zdobycie cennego certyfikatu lub ogólny rozwój językowy.

Nowoczesne lekcje hiszpańskiego z możliwością uzyskania certyfikatu

Szkoła językowa online eLingwista kładzie duży nacisk na innowacyjność i zerwanie ze starymi schematami nauczania. Podczas zajęć skorzystasz z interaktywnej platformy oraz dodatkowych narzędzi do nauki hiszpańskiego online – pracujemy nie tylko z podręcznikiem, lecz innymi materiałami dodatkowymi, takimi jak podcasty, filmy. Dzięki temu rozwiniesz jednocześnie wszystkie sprawności: mówienie, słuchanie, czytanie oraz pisanie. W trakcie lekcji hiszpańskiego online przez Skype Twoje postępy są cały czas monitorowane, a także masz stały wgląd do indywidualnego planu nauki.

Jeśli jesteś osobą pełną determinacji, chętnie przygotujemy Cię również do prestiżowego egzaminu DELE (Diploma de Español como Lengua Extranjera) na wszystkich poziomach (A1-C2). To jedyny międzynarodowy egzamin, który sygnowany jest przez Ministerstwo Edukacji, Kultury i Sportu Hiszpanii. Uzyskany certyfikat stanowi cenny wpis w CV zdającego i może otworzyć mu wiele ścieżek kariery w miejscach, gdzie wymagana jest znajomość języka hiszpańskiego.

Interesują Cię kursy językowe online na najwyższym poziomie? Zapoznaj się z ofertą szkoły eLingwista – w przypadku nauki hiszpańskiego online możesz zapewnić sobie dodatkowe opcje takie jak elastyczny tryb zajęć czy pakiet egzaminacyjny. Polecamy również skuteczną naukę innych języków w naszej szkole. Oferujemy m.in. znakomite kursy angielskiego online. Ucz się w szkole eLingwista i efektywnie zwiększ swoją znajomość języka obcego!

Szczegółowe informacje można znaleźć w cenniku.
W cenie kursu otrzymasz również:

 • plan-nauki

  PLAN NAUKI

 • materiały-online

  EBOOK I MATERIAŁY ONLINE

 • certyfikat

  CERTYFIKAT

 • tablica-wirtualna

  WIRTUALNA TABLICA


Call Now Button