kurs-niemieckiego

Kursy Niemieckiego online przez Skype

On-line

Niemiecki Online Przez Skype

Chcesz sprawnie i skutecznie nauczyć się języka naszych zachodnich sąsiadów? W takim razie kurs niemieckiego online, który proponuje szkoła językowa online eLingwista, to rozwiązanie idealne dla Ciebie. Zajęcia realizowane są przez Skype, dzięki czemu zaoszczędzisz czas na dojazdach do szkoły językowej i efektywnie popracujesz skąd tylko Ci wygodnie. Nauka niemieckiego online w szkole eLingwista to szansa na duży rozwój umiejętności językowych i osiągnięcie założonego celu.

Nauka niemieckiego online z doświadczonymi lektorami

Lekcje są prowadzone w ramach modułu niemiecki przez Skype z wykwalifikowanym lektorem języka niemieckiego. Wszyscy nasi lektorzy, oprócz odpowiednich kwalifikacji, są starannie dobrani pod kątem predyspozycji do pracy z uczniami online, co pozwala nam na zagwarantowanie wysokiego poziomu nauki. Kurs niemieckiego online rozpoczyna się od analizy poziomu oraz indywidualnej oceny potrzeb ucznia, które umożliwiają dostosowanie programu nauczania do Twoich celów i zainteresowań. W trakcie kursu wykorzystywana jest wirtualna platforma do zajęć oraz narzędzia wspomagające naukę niemieckiego online przez skype – szkoła dysponuje podręcznikami, podcastami i autorskimi materiałami, co pozwala na urozmaicenie tematyczne lekcji.

Dostosuj lekcje niemieckiego online do swoich potrzeb

Zajęcia niemieckiego online w naszej szkole odbywa się w oparciu o metodę komunikacyjną. Dla każdego ucznia przygotowywany jest indywidualny plan nauki, który uwzględnia cel komunikacyjny oraz sposób jego realizacji. W ramach kursu niemiecki przez skype nacisk może być położony na wskazaną przez ucznia sprawność np. mówienie, ewentualnie na wszystkie sprawności tj. słuchanie, czytanie, mówienie i pisanie. Niezależnie od formy zajęć, staramy się, aby czas na rozmowie w języku niemieckim został wykorzystany do maksimum w trakcie każdej lekcji. Pamiętaj, że nigdy nie jest za późno na naukę niemieckiego online. Najważniejsze to dobra motywacja! Efekty przyjdą na pewno!

Szlifuj swój język niemiecki w szkole eLingwista

Oferowany przez nas indywidualny kurs niemieckiego online możesz wzbogacić dodatkowymi możliwościami. Wśród nich znajduje się m.in. elastyczny tryb zajęć, opcja nauki w weekendy czy pakiet egzaminacyjny. Ostatnia z przedstawionych możliwości polecana jest dla wszystkich osób, które chcą skupić się na przygotowaniu do różnego rodzaju egzaminów, w tym m.in. Zertifikat Deutsch, Goethe-Zertifikat B2, Goethe-Zertifikat C1 czy matury. Szkoła językowa online eLingwista zapewni Ci fachowe przygotowanie, dzięki któremu zwiększysz swoje szanse na powodzenie na każdym z nich.

Inne kursy językowe online

Osoby zainteresowane usługami szkoły językowej online eLingwista mogą oprócz nauki języka niemieckiego przez Skype szlifować również inne języki obce. Proponujemy różnorodne kursy językowe online, wśród których znajdują się np. kursy języka angielskiego online. Zapoznaj się z naszą ofertą i rozpocznij naukę wybranego języka obcego!

Szczegółowe informacje można znaleźć w cenniku.
W cenie kursu otrzymasz również:

 • plan-nauki

  PLAN NAUKI

 • materiały-online

  MATERIAŁY ONLINE

 • certyfikat

  CERTYFIKAT

 • tablica-wirtualna

  WIRTUALNA TABLICA


Call Now Button