kurs-ruskiego

Kursy Rosyjskiego online przez Skype

On-line

Rosyjski Online Przez Skype

Interesuje Cię efektywna nauka rosyjskiego online? Kurs rosyjskiego przez Skype kierujemy do uczniów ceniących sobie oszczędność czasu na dojazdach do szkoły językowej oraz wygodę. Zajęcia realizujemy w ramach modułu rosyjski przez Skype z wykwalifikowanym lektorem j. rosyjskiego. Nasi lektorzy to kompetentni specjaliści mający odpowiednie propozycje do tego, aby prowadzić kurs rosyjskiego online. Prowadzona w szkole językowej online eLingwista nauka rosyjskiego przez Internet to okazja na szybką i skuteczną naukę tego języka.

Nowoczesne metody nauczania

Wraz z rozpoczęciem kursu rosyjskiego z lektorem online w pierwszej kolejności przeprowadzany jest test znajomości języka lub ustna weryfikacja poziomu języka rosyjskiego przez lektora, co pozwala na zaplanowanie dalszej nauki i dostosowanie programu oraz metod nauczania do twoich celów i zainteresowań. Na czas kursu otrzymujesz od nas stały dostęp do wirtualnej platformy do zajęć oraz narzędzi wspomagających naukę rosyjskiego przez Skype m.in. elektronicznych fiszek. Materiały szkoleniowe bazują na podręczniku kursowym, podcastach i naszych autorskich rozwiązaniach, co sprawia, że dynamika lekcji, zróżnicowanie tematyczne i leksykalne jest zawsze na wysokim poziomie.

Jak wygląda nauka rosyjskiego online w naszej szkole?

Szkoła językowa eLingwista realizuje moduł język rosyjski online, bazując na metodzie komunikacyjnej. Dla ucznia przygotowywany jest osobisty plan nauki, który uwzględnia cel komunikacyjny oraz sposób jego realizacji. W ramach kursu język rosyjski online istnieje możliwość selektywnej lub kompleksowej koncentracji na wybranych sprawnościach językowych, czyli na mówieniu, słuchaniu, czytaniu i pisaniu. Dbamy o zaangażowanie kursantów, więc lektor na pewno nie pozwoli Ci na bierną aktywność – będziesz regularnie zachęcany do mówienia w jak największym stopniu na każdej lekcji. Dzięki temu efekty lekcji rosyjskiego online w naszej szkole przyjdą o wiele szybciej, niż się spodziewasz!

Poznaj szereg dodatkowych możliwości wzbogacających lekcje rosyjskiego online

Szkoła językowa online eLingwista przygotowała kilka opcjonalnych możliwości, na które mogą zdecydować się kursanci w ramach nauki języka rosyjskiego przez Internet. Spośród nich wyróżnić można:

 • elastyczny tryb zajęć,
 • pakiet egzaminacyjny – dla osób, które planują przystąpić do egzaminu z języka rosyjskiego; przygotowujemy kursantów m.in. do matury, państwowego egzaminu TRKI oraz innych testów,
 • fiszkotekę,
 • możliwość nauki w weekendy.

W naszej szkole nauka rosyjskiego online to zaledwie jedna z kilku dostępnych możliwości. Prowadzimy również inne kursy językowe online, m.in. intensywne kursy języka angielskiego online. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz swój ulubiony język obcy.

Szczegółowe informacje można znaleźć w cenniku.
W cenie kursu otrzymasz również:

 • plan-nauki

  PLAN NAUKI

 • materiały-online

  EBOOK I MATERIAŁY ONLINE

 • certyfikat

  CERTYFIKAT

 • tablica-wirtualna

  WIRTUALNA TABLICA


Call Now Button