kurs-włoskiego

Kursy Włoskiego online przez Skype

On-line

Włoski Online Przez Skype

Fascynuje Cię Italia i marzysz o tym, aby swobodnie posługiwać się językiem włoskim? Jeżeli tak, to z pewnością pomoże Ci w tym kurs włoskiego online w szkole językowej online eLingwista. Naukę włoskiego przez Skype w naszej szkole dedykujemy wszystkim tym, którzy chcieliby poznać lub udoskonalić swoją znajomość języka włoskiego. Jeśli ważna jest dla Ciebie oszczędność czasu na dojazdach do szkoły językowej oraz wygoda w połączeniu z efektywną nauką z prywatnym lektorem, to język włoski online jest kursem właśnie dla Ciebie.

Jak przebiega kurs włoskiego online w naszej szkole?

Zajęcia są realizowane w ramach modułu włoski online przez Skype z wykwalifikowanym lektorem języka włoskiego. Osoby przystępujące do naszego kursu są oceniane przez specjalistów pod kątem poziomu znajomość języka włoskiego. Na kolejnym etapie precyzyjnie zaplanujemy dla Ciebie indywidualną ścieżkę nauczania. Nasz kurs języka włoskiego online prowadzimy w innowacyjny sposób oderwany od starych, nieprzystających do dzisiejszych czasów schematów. W trakcie nauki w szkole językowej online eLingwista będziesz mieć dostęp do wirtualnej tablicy do zajęć oraz różnorodnych aplikacji wspierających naukę włoskiego przez Skype. Materiał prezentowany na zajęciach jest wypadkową podręcznika kursowego, podcastów oraz wielu innych autorskich rozwiązań. Dzięki temu lekcje włoskiego online, które proponuje eLingwista, charakteryzują się dynamiką oraz sprzyjającą nauce różnorodnością tematyczną, a także leksykalną.

Kurs włoskiego online dostosowany do Twoich oczekiwań

Kursy językowe online prowadzimy, wykorzystując tzw. metodę komunikacyjną. Jako szkoła koncentrujemy się głównie na mówieniu, konwersacjach i podstawowych aspektach komunikacyjnych. U nas to uczeń określa, które sprawności językowe chce doskonalić w ramach kursu języka włoskiego. Pobudzamy naszych kursantów do aktywności na zajęciach i staramy się jak najczęściej stwarzać im szansę do mówienia w języku obcym podczas lekcji. Pozwala to uniknąć utraty koncentracji i wzmaga zaangażowanie uczącego się w zajęcia. Niesie to za sobą również wymierne korzyści w postaci szybszych postępów w trakcie kursu języka włoskiego online.

Skuteczne przygotowanie do egzaminu z języka włoskiego

Szkoła językowa online eLingwista oferuje różne dodatkowe opcje, które mogą jeszcze bardziej zachęcić kursantów do uczęszczania na lekcje włoskiego online. Warto wspomnieć o m.in.:

 • elastycznym trybie zajęć,
 • pakiecie egzaminacyjnym skierowanym do osób, które planują przystąpić do egzaminu z języka włoskiego; efektywnie przygotujesz się z nami do matury, państwowych egzaminów takich CILS, CELI i wielu innych wyzwań,
 • fiszkotece,
 • możliwości nauki w weekendy.

Jeśli interesuje Cię kurs języka włoskiego online, po którym wrócisz z certyfikatem, to zdecyduj się na szkołę językową online eLingwista!

Zapewniamy również profesjonalną naukę innych języków obcych. Dostępne są u nas m.in. kursy języka angielskiego online. Zapraszamy do kontaktu!

Szczegółowe informacje można znaleźć w cenniku.
W cenie kursu otrzymasz również:

 • plan-nauki

  PLAN NAUKI

 • materiały-online

  EBOOK I MATERIAŁY ONLINE

 • certyfikat

  CERTYFIKAT

 • tablica-wirtualna

  WIRTUALNA TABLICA


Call Now Button