Angielski dla ósmoklasisty

Dobre wyniki z egzaminu na zakończenie szkoły podstawowej to bilet do najlepszych placówek edukacyjnych w całej Polsce. Aby pomóc uczniom, przygotowaliśmy kurs angielskiego dla ósmoklasisty online. To świetny sposób, by młodzież oswoiła się z formą testu, usystematyzowała oraz utrwaliła swoją wiedzę zgodnie z aktualną podstawą programową zatwierdzoną przez Ministerstwo Edukacji. 

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty 

Szkoła języków obcych eLingwista cały czasz wprowadza do oferty zajęcia odpowiadające na potrzeby klientów. Prowadzimy lekcje dla ósmoklasistów zdających egzamin z języka angielskiego. Zajęcia mają na celu poszerzyć słownictwo, a także pomóc w rozwiązywaniu zadań gramatycznych. Nasi lektorzy doskonale znają formułę egzaminu, dzięki czemu są w stanie podpowiedzieć, jak skutecznie rozwijać umiejętności związane z czytaniem, pisaniem, słuchaniem, a także mówieniem. Kadra zwraca uwagę także na inne aspekty, takie jak zarządzanie czasem, umiejętność panowania nad stresem, czy koncentracji na poleceniach. 

Jak wyglądają zdalne lekcje angielskiego?

Kurs angielskiego online to bardzo wygodna opcja. Angielski dla ósmoklasisty online może mieć zarówno formę zajęć indywidualnych, jak i grupowych (maksymalnie 4 osoby). Lekcje odbywają się przy zastosowaniu komunikatorów internetowych w dogodnych dla uczniów godzinach. W trakcie spotkań lektorzy korzystają z różnorodnych metod nauczania. Mogą to być tablice interaktywne, fiszki, nagrania, quizy wpływające na lepsze zapamiętywanie i efektywną naukę. Skupiamy się na tym, aby nie tylko przygotować młodzież do egzaminu, lecz także rozwijać zdolności komunikacyjne. Dzięki temu uczniowie poczują się swobodnie i bez przeszkód osiągną wyższy poziom językowy. 

W naszej szkole dostępne są zajęcia z innych języków. Prowadzimy również kursy językowe online z niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego, rosyjskiego i polskiego.

Do nauki potrzebujesz jedynie:

 • Komputer z dostępem
  do Internetu

 • Komunikator
  skype

 • Słuchawki
  z mikrofonem

Szczegółowe informacje można znaleźć w cenniku.
W cenie kursu otrzymasz również:

 • plan-nauki

  PLAN NAUKI

 • materiały-online

  EBOOK I MATERIAŁY ONLINE

 • certyfikat

  CERTYFIKAT

 • tablica-wirtualna

  WIRTUALNA TABLICA

  Zachęcamy do odbycia darmowej lekcji próbnej!

  Formularz zgłoszeniowy

  Imię i nazwisko *

  E-mail *

  Telefon kontaktowy *

  Nazwa Skype (jeśli posiadasz)

  Proszę o kontakt w godz.

  Chcę się uczyć

  Jakiego języka chcesz się uczyć?

  Dodatkowe informacje (opcja)

  Kursy Online z Lektorem

  Call Now Button