Angielski dla seniorów Online

Nauka angielskiego dla seniorów online to świetny sposób, aby poszerzyć swoje umiejętności komunikacyjne lub rozpocząć przygodę z językiem od podstaw. Prowadzimy zajęcia dopasowane do poziomu i potrzeb uczniów, dlatego nie ma znaczenia, ile masz lat i czy wcześniej udało Ci się poszerzać swoją wiedzę. Nasza szkoła językowa online nastawiona jest na efektywną naukę oraz tworzenie dobrej atmosfery. 

Czy angielski online dla seniorów to dobry pomysł?

Emerytura to świetny moment na to, by rozpocząć naukę czegoś nowego lub poświęcić więcej czasu na szlifowanie wcześniej zdobytych umiejętności językowych. Dlatego przygotowaliśmy kurs angielskiego dla seniorów online. Zajęcia prowadzone są zdalnie za pomocą komunikatorów internetowych. Nasi lektorzy wykorzystują skuteczne metody edukacyjne, które już po kilku miesiącach dają widoczne rezultaty. Dzięki temu każdy senior będzie może w dość krótkim czasie poczuć swobodę językową. 

Zajęcia mogą mieć formę zarówno indywidualną, jak i grupową (maksymalnie 4 osoby). Pozwalają poszerzać słownictwo i umożliwiają poznawanie nowych form gramatyczne. Doświadczona kadra urozmaica zajęcia, korzystając z ciekawych rozwiązań, np. z fiszek, tablic interaktywnych oraz nagrań

Angielski dla seniorów online na różnych poziomach

Chcesz aktywnie spędzać czas na emeryturze? Zapisz się na bezpłatną lekcję próbną. Dzięki temu łatwiej ocenimy Twój poziom, by dopasować zajęcia do Twoich potrzeb. Lekcje są skierowane zarówno do osób, które rozpoczynają od stopnia A1 bądź kontynuują poszerzanie kompetencji językowych na poziomach B1, jak i C1. Kurs angielskiego online pozwoli Ci utrzymywać kontakt z rodziną mieszkającą za granicą, a także ułatwi podróżowanie.

Nasza szkoła może pochwalić się rozbudowaną ofertą. Prowadzimy również kursy językowe online z niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego i polskiego.

Do nauki potrzebujesz jedynie:

 • Komputer z dostępem
  do Internetu

 • Komunikator
  skype

 • Słuchawki
  z mikrofonem

Szczegółowe informacje można znaleźć w cenniku.
W cenie kursu otrzymasz również:

 • plan-nauki

  PLAN NAUKI

 • materiały-online

  EBOOK I MATERIAŁY ONLINE

 • certyfikat

  CERTYFIKAT

 • tablica-wirtualna

  WIRTUALNA TABLICA

  Zachęcamy do odbycia darmowej lekcji próbnej!

  Formularz zgłoszeniowy

  Imię i nazwisko *

  E-mail *

  Telefon kontaktowy *

  Nazwa Skype (jeśli posiadasz)

  Proszę o kontakt w godz.

  Chcę się uczyć

  Jakiego języka chcesz się uczyć?

  Dodatkowe informacje (opcja)

  Kursy Online z Lektorem

  Call Now Button