Angielski online dla początkujących

Angielski dla początkujących online to oferta skierowana zarówno do osób dorosłych, jak i dzieci. Nasi doświadczeni lektorzy pomagają rozpocząć naukę tak, by zachęcić uczniów do tworzenia pierwszych prostych konstrukcji. Dzięki temu kursanci przełamują barierę i już na samym początku są w stanie podjąć dialog na podstawowym poziomie. Są to zajęcia indywidualne lub grupowe (do 4 osób).

Angielski dla początkujących online – czy to dobre rozwiązanie?

Kurs angielskiego online dla początkujących to wygodna opcja pozwalająca na znaczną oszczędność czasu oraz kosztów dojazdu. Prowadzimy zajęcia w dogodnych godzinach i w formie dopasowanej do potrzeb uczniów. Nasi lektorzy mają duże doświadczenie w prowadzeniu zdalnych lekcji. W sposób perfekcyjny wykorzystują zdobycze technologii, pomagając i zachęcając kursantów do zdobywania wiedzy z zakresu gramatyki, słownictwa, a także do rozszerzania umiejętności komunikacyjnych.

Co więcej, kursy online dla początkujących są mocno urozmaicone. Lektorzy wprowadzają szereg ciekawych zadań, które pozwalają efektywnie chłonąć nowości. Są to tablice interaktywne, wysokiej jakości nagrania, fiszkoteka. 

Jak rozpocząć naukę angielskiego od podstaw?

Angielski to jeden z najczęściej używanych języków na całym świecie. Naszym celem jest niesienie pomocy osobom, które dopiero rozpoczynają swoją drogę do perfekcyjności. Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej  próbnej lekcji. Dzięki niej możemy dopasować naukę do potrzeb kursantów. Wystarczy się z nami skontaktować.

Szkoła językowa online to miejsce, w którym stawiamy na jakość, dlatego współpracujemy z lektorami o szerokiej wiedzy i bogatym doświadczeniu. Podstawowy kurs angielskiego online to świetny sposób, by ułatwić dzieciom naukę w szkole lub otworzyć nowe drogi zawodowe dla dorosłych uczniów. 

Kursy językowe online angielskiego to nie jedyna nasza propozycja. Uczymy również hiszpańskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, polskiego i rosyjskiego.

Do nauki potrzebujesz jedynie:

 • Komputer z dostępem
  do Internetu

 • Komunikator
  skype

 • Słuchawki
  z mikrofonem

Szczegółowe informacje można znaleźć w cenniku.
W cenie kursu otrzymasz również:

 • plan-nauki

  PLAN NAUKI

 • materiały-online

  EBOOK I MATERIAŁY ONLINE

 • certyfikat

  CERTYFIKAT

 • tablica-wirtualna

  WIRTUALNA TABLICA

  Zachęcamy do odbycia darmowej lekcji próbnej!

  Formularz zgłoszeniowy

  Imię i nazwisko *

  E-mail *

  Telefon kontaktowy *

  Nazwa Skype (jeśli posiadasz)

  Proszę o kontakt w godz.

  Chcę się uczyć

  Jakiego języka chcesz się uczyć?

  Dodatkowe informacje (opcja)

  Kursy Online z Lektorem

  Call Now Button