Angielski online dla zaawansowanych

Angielski online dla zaawansowanych to propozycja dla osób, które chcą utrzymać bardzo dobrą znajomość języka, a także kontynuować rozwijanie swoich kompetencji i umiejętności komunikacyjnych. Wszystkie zajęcia prowadzą lektorzy z dużym doświadczeniem oraz wiedzą językową.

Zindywidualizowane zajęcia angielskiego online

Chcemy maksymalnie dopasować lekcje do potrzeb naszych uczniów tak, by mogli podnieść swój poziom językowy na jeszcze wyższy. Cenimy indywidualne podejście, dlatego każde zajęcia online są dokładnie przygotowane pod kątem wymagań kursantów. Nasi doświadczeni lektorzy stosują efektywne techniki nauczania, korzystając z ciekawych rozwiązań technologicznych.

W trakcie lekcji skupiamy się na rozwijaniu każdego aspektu językowego: mówienia, pisania, słuchania. Wprowadzamy zaawansowane formy gramatyczne, dzięki czemu uczniowie mogą pochwalić się perfekcyjną znajomością języka zarówno w szkole, jak i w pracy.

Angielski dla zaawansowanych online to także wprowadzanie nowego, branżowego słownictwa. Jeśli nasi klienci mają specjalne potrzeby i chcą poszerzyć zasób słów z konkretnej dziedziny, wystarczy nas poinformować. Nasi lektorzy zajmą się resztą.

Angielski online – wygodne rozwiązanie sprzyjające nauce

Kurs języka angielskiego online to bardzo wygodne rozwiązanie pozwalające na znaczną oszczędność czasu. Jesteśmy pierwszą placówką, która w sposób profesjonalny czerpie z innowacyjnych zdobyczy technologicznych. Dzięki temu możemy zaoferować komfortowe warunki pracy. Korzystamy z efektywnych metod nauczania, które już po kilku miesiącach przynoszą rezultaty. Szkoła językowa online eLingwista to miejsce idealne dla wszystkich osób ceniących profesjonalizm oraz dobrą atmosferę. 

Zapraszamy na kursy językowe online na różnych poziomach zaawansowania. Oprócz lekcji angielski dla zaawansowanych online oferujemy także zajęcia z francuskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego oraz rosyjskiego. Zapraszamy na darmową lekcję próbną!

Do nauki potrzebujesz jedynie:

 • Komputer z dostępem
  do Internetu

 • Komunikator
  skype

 • Słuchawki
  z mikrofonem

Szczegółowe informacje można znaleźć w cenniku.
W cenie kursu otrzymasz również:

 • plan-nauki

  PLAN NAUKI

 • materiały-online

  EBOOK I MATERIAŁY ONLINE

 • certyfikat

  CERTYFIKAT

 • tablica-wirtualna

  WIRTUALNA TABLICA

  Zachęcamy do odbycia darmowej lekcji próbnej!

  Formularz zgłoszeniowy

  Imię i nazwisko *

  E-mail *

  Telefon kontaktowy *

  Nazwa Skype (jeśli posiadasz)

  Proszę o kontakt w godz.

  Chcę się uczyć

  Jakiego języka chcesz się uczyć?

  Dodatkowe informacje (opcja)

  Kursy Online z Lektorem

  Call Now Button