O NAS

Szkoła językowa online oraz biuro tłumaczeń eLingwista istnieją na rynku od 2009 roku. W zakres naszych usług wchodzą kursy językowe online z języka angielskiego, niemieckiego oraz hiszpańskiego, jak również szkolenia stacjonarne dla firm, wszelkiego rodzaju tłumaczenia i kompleksowa obsługa lingwistyczna w zakresie języka angielskiego.

 

Nie ma najmniejszego znaczenia kim jesteś, gdzie mieszkasz, ile masz lat, czy znasz osiem języków obcych, czy też dopiero zaczynasz swoją lingwistyczną przygodę. Dla nas najważniejsza jest Twoja chęć nauki i radość płynąca z poznawania językowych zawiłości obcych kultur. Zajęcia w naszej szkole odbywają się w kameralnym gronie – na lekcji jesteś Ty i nasz lektor. Dzięki temu nauczyciel może się skupić tylko na Tobie. Ma możliwość wychwycenia wszystkich problemów, z jakimi możesz borykać się podczas nauki i od razu je niwelować. Wie, w czym jesteś dobry, a czemu należałoby poświecić więcej czasu. Nasi lektorzy znają swoich uczniów i potrafią dostosować program do ich oczekiwań i możliwości. Nie jesteśmy zwolennikami szkolnego nauczania i realizowania lekcji za lekcją, tylko po to, by zrealizować materiał przewidziany w podręczniku. Jeżeli czegoś nie wiesz – spokojnie! Jesteśmy po to, by wszelkie zagadnienia Ci wytłumaczyć, a nie jedynie przedstawić. W zależności od tego, czego potrzebujesz, lektor co miesiąc opracowuje dla Ciebie plan nauczania na najbliższe spotkania. Chcesz się skupić na konwersacjach? Chcesz się przygotować do egzaminu? Chcesz zrozumieć w końcu gramatykę? A może jesteś zainteresowany nauką od podstaw? Wszystko to jest w zasięgu Twojej ręki – wystarczy się z nami skontaktować.

 

Wiemy, że nasi uczniowie cenią sobie swój czas i pieniądze. Dlatego też współpracujemy jedynie z profesjonalistami. Naszą kadrę tworzą absolwenci najlepszych ośrodków naukowych w Polsce. Mimo młodego wieku, każdy z naszych nauczycieli posiada bogate doświadczenie zawodowe z prostego powodu – dla każdego tutaj nauczanie języków jest po pierwsze pasją, dopiero później sposobem na życie. Nasi lektorzy różnią się od siebie w każdym calu. Mamy spokojnych i stonowanych nauczycieli, którzy potrafią zmotywować nawet największych leniwców, jak również energiczne i zwariowane lektorki, które swoim optymizmem zarażają największych malkontentów, przekonując ich skutecznie do tego, że wystarczy odrobina chęci, by nauczyć się czegoś nowego. Pośród tej różnorodności charakterów, są cechy, które łączą ich wszystkich. Jest to ciepło, mądrość (nie tylko ta wyuczona, ale również ta życiowa) oraz niepohamowane pragnienie dzielenia się swoją wiedzą z innymi.

 

Wysoko stawiamy sobie poprzeczkę, ale jednocześnie wiemy, na ile nas stać. Wiemy, że to, co robimy, robimy dobrze. To Wy nas utwierdzacie codziennie w tym przekonaniu i to dla Was chcemy być najlepsi!