Promocje

Rabaty dla klientów indywidualnych:

  • 50 zł rabatu do wykorzystania na usługi eLingwista za polecenie nowego klienta
  • rabat na kurs 5% – przy zapisie 2-3 osób
  • rabat na kurs 10% – przy zapisie 4 osób lub więcej
  • rabaty dla firm uzależnione od liczby pracowników wydelegowanych na kursy

Vouchery podarunkowe:

W celu uzyskania szczegółowych informacji o voucherach na kursy językowe prosimy o kontakt z naszym biurem.

Adres:

ul. Kujawska 10/2, 30-042 Kraków

Regulamin promocji wakacyjnej 2023 r.

1. POSTANOWIENIA OGÓLNE

1.1  Niniejszy regulamin określa zasady skorzystania z promocji wakacyjnej w szkole językowej eLingwista w okresie wakacji 2023. 

1.2 Promocja obowiązuje od 14.06.2023 do 14.07.2023 r.

1.3 Klient korzystający z promocji jest zobowiązany do zapoznania się z niniejszym regulaminem. Opłacenie kursu jest równoznaczne z jego akceptacją.

2. PROMOCJA

2.1     W celu zgłoszenia chęci skorzystania z promocji należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta mailowo lub telefonicznie i uzgodnić rodzaj wybranego kursu oraz pakietu (złoty, srebrny, brązowy) oraz ewentualny zakres opcji dodatkowych.

2.2     Uczeń jest zobowiązany do wpłaty pełnej kwoty w wysokości co najmniej 2 kursów miesięcznych. Istnieje również możliwość płatności w 2 równych ratach. W przypadku braku płatności we wskazanym terminie promocja zostaje anulowana. 

2.3     W celu skorzystania z promocji, okres nauki musi wynosić co najmniej 2 miesiące.

2.4     W przypadku rezygnacji z kursu po jego opłaceniu koszt za kurs nie podlega zwrotowi.

2.5    W ramach promocji przy zapisie na min. 2 miesiące kursu uczeń otrzymuje rabat jednorazowy w wysokości 80 zł. Rabat zostanie uwzględniony na fakturze.

2.6    W ramach promocji uczeń otrzymuje e-kod na platformę Spotify Premium o wartości 120 zł. Kod zostanie przekazany w ciągu 3 dni od otrzymania płatności za kurs na adres mailowy klienta. W przypadku płatności w 2 ratach rabat kwotowy oraz kod Spotify zostaną przekazane po zaksięgowaniu 2 raty.

2.7    Harmonogram zajęć powinien zostać zaplanowany nie później niż tydzień od momentu zakupu kursu. Zakupiony pakiet w promocyjnej cenie należy zrealizować do dnia 31.12.2023 r.

2.8 Promocja nie łączy się z innymi promocjami i rabatami, w tym promocyjną darmową lekcją próbną.

3. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

3.1.    Dokonanie opłaty za kurs jest równoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją postanowień regulaminu kursów.

3.2.     Kwestie, które nie zostały poruszone w powyższym regulaminie rozstrzygane są zgodnie ze stałym regulaminem uczestnictwa z zajęć językowych w eLingwista dostępnym na stronie https://elingwista.com/regulamin-kursy-indywidualne/

3.3.      Żadne dane klientów szkoły eLingwista nie zostaną udostępnione innym podmiotom w jakichkolwiek celach innych niż realizacja usług językowych.

3.4.        Dane osobowe są chronione i przetwarzane zgodnie z przepisami RODO. Szczegółowe informacje o treści i zakresie przetwarzanych danych znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.elingwista.com. Administratorem danych jest firma eLingwista z siedzibą w Krakowie przy ul. Kujawskiej 10/2.

Call Now Button