fbpx

Kursy językowe dla firm online

Kursy językowe dla firm online,

Inwestycja w przyszłość Twojego biznesu i pracowników!

Kursy z gwarancją jakości

Zainwestuj w rozwój swoich pracowników, by mogli bez przeszkód osiągać cele biznesowe Twojej organizacji! Wybierz skrojony na miarę indywidualny kurs językowy online lub grupowy do 4 osób z profesjonalnym lektorem!

Uczymy tego, co niezbędne

U nas nie ma dwóch takich samych kursów. To Ty decydujesz jakie kompetencje są ważne dla twoich pracowników, a my opracowujemy program ich szybkiej i efektywnej realizacji. Mogą to być zajęcia z języka ogólnego, biznesowego lub specjalistycznego (np. logistyka, inżynieria, medycyna itp.) Szczególny nacisk kładziemy na szybką i skuteczną komunikację w języku obcym.

Wygodna nauka online z domu lub z biura

Uczestnicy sami wybierają dogodny termin zajęć w godz. 7.00-22.00. Mogą zatem łatwo dostosować swoje obowiązki zawodowe do kursu online. Lekcje odbywają się ze stałym lektorem przez komunikator Skype lub wirtualną tablicę. W trakcie nauki uczestnicy otrzymują niezbędne materiały do zajęć, dostęp do aplikacji fiszkoteka i platformy online.

Profesjonalna obsługa posprzedażowa

Po podpisaniu umowy kompleksowo zajmujemy się realizacją zamówienia. Przeprowadzimy dla uczestników placement test, uzgodnimy terminy lekcji, prześlemy okresowy raport postępów i obecności. Przez cały okres współpracy masz również możliwość kontaktu z indywidualnym opiekunem klienta.

angielski i niemiecki online

Program dostosowany do Twojego biznesu
NAUKA INDYWIDUALNIE LUB W GRUPIE

Zapytaj o ofertę

Dlaczego warto wybrać kurs online dla firm?

 • Wzrost kompetencji i motywacji pracowników

  Kurs językowy online jest atrakcyjnym benefitem pracowniczym, który przełoży się na wzrost motywacji pracowników oraz ich umiejętności, które będą mogli wykorzystać w kontaktach z zagranicznymi klientami i partnerami. Dodatkowo możesz liczyć na większe zaangażowanie swoich pracowników w wykonywaną pracę.

 • Stosunek ceny do jakości

  Ceny kursów online dla firm wypadają korzystniej niż szkolenia stacjonarne, jednak najważniejszą cechą jest ich wysoka jakość i efektywność dzięki rozwijanej przez lata metodyce nauczania online. Nie płacisz też dodatkowo za dojazdy, czy za wynajem sali. Nasze kursy niezależnie od ceny zawsze cechuje najwyższa jakość.

 • Doświadczenie, które oferujemy tylko my

  Od ponad dekady działamy wyłącznie online! Dla eLingwista nauczanie zdalne było głównym modelem biznesowym, który przyczynił się do zwiększenia efektywności prowadzonych zajęć. Pracują z nami najlepsi lektorzy języków obcych – każdy jest absolwentem uczelni wyższej na kierunku filologicznym z wieloletnim doświadczeniem.

 • Kompleksowa obsługa

  Zajmujemy się kompleksową obsługą firmy. Od kontaktu z uczestnikami i organizacją lekcji, dostarczeniem wszystkich niezbędnych materiałów online po przesłanie okresowych raportów z nauki.

1 Krok

Wyślij zapytanie o kurs

2 Krok

Przedstaw nam potrzeby swojej firmy

3 Krok

Zapoznaj się z przygotowaną ofertą

4 Krok

Zaakceptuj ofertę

5 Krok

Podpisz umowę

6 Krok

Pozwól nam działać

Zapoznaj się z sylwetkami naszych lektorów i opiniami o kursach online!

 • Witam! Pracuję w szkole i jednocześnie uczę się języka hiszpańskiego u Pana Tomasza. Uwielbiam ten język i lekcje z Panem Tomaszem. Nie są to zajęcia ściśle z gramatyki, również ćwiczymy rozmowę. Słuchamy pięknych piosenek w języku hiszpańskim i uczymy się słów ze ślicznych kreskówek. Polecam naprawdę i pozdrawiam, Tomku! 🙂

  thumb Maria Strekozova
  20 lipca 2022

  Pracuję w eLingwiście i bardzo osbie cenię tę szkołę, ale również uczę się języka hiszpańskiego u p. Pauliny Michalskiej i chyba po raz pierwszy czuję, że w końcu mogę się tego języka nauczyć 😀 Super wpsółpraca, odpowiedzi na każde pytanie, ciekawie skonstruowane zajęcia - a mí me encanta! Bardzo polecam!

  thumb Weronika Kryń
  28 czerwca 2022
 • Bardzo polecam lekcje hiszpańskiego z Panem Tomaszem 🙂 odpowiednie podejście, ciekawy tryb prowadzenia zajęć. Lekcje przebiegają w bardzo miłej atmosferze. Z całego serca polecam 🙂

  thumb Dominika
  27 czerwca 2022

  Lektorka Paulina Michalska jest świetnym nauczycielem. Zawsze przygotowana, stosuje różne techniki i metody pracy. Zwraca uwagę na postępy ucznia, w razie potrzeby tłumaczy jeszcze raz wybrane zagadnienie i podsyła dodatkowe ćwiczenia. Zadanie domowe po każdej lekcji co umożliwia utrwalenie przerabianych treści. Polecam.

  thumb Julita Bossa-Piluch
  26 czerwca 2022
 • Polecam, bardzo mila obsługa przy załatwianiu formalności. Super lektor- Magdalena Nawrocka: cierpliwa, bardzo dobrze tłumaczy, a lekcje ciekawe i zawsze dopracowane 🙂

  thumb Ewelina Pytko
  24 czerwca 2022

  Pracuję w eLingwiście i bardzo osbie cenię tę szkołę, ale również uczę się języka hiszpańskiego u p. Pauliny Michalak i chyba po raz pierwszy czuję, że w końcu mogę się tego języka nauczyć 😀 Super wpsółpraca, odpowiedzi na każde pytanie, ciekawie skonstruowane zajęcia - a mí me encanta! Bardzo polecam!

  thumb Weronika Kryń
  24 czerwca 2022

Dlaczego warto inwestować w kursy językowe dla pracowników?

We współczesnym biznesie dobra znajomość języka obcego nie jest już tylko atutem – jest koniecznością.

Kursy językowe dla firm stanowią świetny sposób na to, aby podnieść kompetencje pracowników w tym zakresie, co przełoży się na efektywność ich działań i otworzy przed nimi kolejne ścieżki rozwoju. Szkolenia językowe dla firm są dzisiaj często realizowane przez Internet ze względu na liczne korzyści płynące z tej formy, takie jak elastyczność zajęć, wygoda czy szeroki wybór materiałów online. Aby nauka w ten sposób przebiegała zgodnie z naszymi oczekiwaniami, powinniśmy się zdecydować na usługi świadczone przez specjalistów. Szkoła językowa online eLingwista to doświadczona marka na rynku efektywnych kursów językowych online dla firm – już ponad 10 lat nasi wykwalifikowani lektorzy pomagają firmom w zwiększeniu poziomu językowego ich pracowników. Jeżeli potrzebujesz wsparcia sprawdzonych ekspertów w tym obszarze – zgłoś się do nas!

kurs angielskiego online dla firm

Kursy językowe dla firm online – skuteczna metoda na naukę języka

Przedsiębiorcy decydujący się na inwestycję w kursy językowe online mają zazwyczaj konkretnie określony cel tego przedsięwzięcia. Może nim być na przykład zapoznanie się pracowników z językiem specjalistycznym lub biznesowym. Usługi naszej szkoły językowej charakteryzują się dużą elastycznością – dostosowujemy program nauczania do tego, rozwoju jakich kompetencji u swojej kadry pracowniczej oczekujesz. Zapewniamy przy tym kompleksową usługę posprzedażową, w której ramach to na naszych barkach spoczywa m.in. regularne raportowanie postępów w nauce oraz obecności, a także ustalanie terminów zajęć. Godziny lekcji są wybierane w porozumieniu z kursantami, dzięki czemu mogą oni dopasować naukę języka do swojego grafiku obowiązków. Wszystkie oferowane przez nas kursy językowe dla firm odbywają się online, co pozwala na zaoszczędzenie kwot, które należałoby przeznaczyć np. na wynajem sali czy dojazd w przypadku szkoleń stacjonarnych.

Jakich języków uczymy? W naszej ofercie przygotowanej dla klienta biznesowego można wyróżnić m.in.:

 • kursy języka angielskiego online,
 • kursy języka niemieckiego online,
 • kursy języka włoskiego online,
 • kursy języka francuskiego online,
 • kursy języka hiszpańskiego online,
 • kursy języka rosyjskiego online,
 • kursy języka polskiego online.

Niezależnie od podjętego wyboru, zapewniamy naszym klientom najwyższą jakość gwarantowaną przez lektorów z odpowiednim wykształceniem i wieloletnim doświadczeniem. Stosują oni atrakcyjną formę prowadzenia zajęć z wykorzystaniem różnego rodzaju interaktywnych narzędzi takich jak wirtualna tablica czy platforma online.

Zapoznaj się z naszą ofertą i zamów kurs angielskiego online dla firm lub lekcje innego z dostępnych języków.

5/5 - (27 votes)
Call Now Button