Kursy językowe dla firm online

Kursy językowe dla firm online,

Inwestycja w przyszłość Twojego biznesu i pracowników!

Kursy z gwarancją jakości

Zainwestuj w rozwój swoich pracowników, by mogli bez przeszkód osiągać cele biznesowe Twojej organizacji! Wybierz skrojony na miarę indywidualny kurs językowy online lub grupowy do 4 osób z profesjonalnym lektorem!

Uczymy tego, co niezbędne

U nas nie ma dwóch takich samych kursów. To Ty decydujesz jakie kompetencje są ważne dla twoich pracowników, a my opracowujemy program ich szybkiej i efektywnej realizacji. Mogą to być zajęcia z języka ogólnego, biznesowego lub specjalistycznego (np. logistyka, inżynieria, medycyna itp.) Szczególny nacisk kładziemy na szybką i skuteczną komunikację w języku obcym.

Wygodna nauka online z domu lub z biura

Uczestnicy sami wybierają dogodny termin zajęć w godz. 7.00-22.00. Mogą zatem łatwo dostosować swoje obowiązki zawodowe do kursu online. Lekcje odbywają się ze stałym lektorem przez komunikator Skype lub wirtualną tablicę. W trakcie nauki uczestnicy otrzymują niezbędne materiały do zajęć, dostęp do aplikacji fiszkoteka i platformy online.

Profesjonalna obsługa posprzedażowa

Po podpisaniu umowy kompleksowo zajmujemy się realizacją zamówienia. Przeprowadzimy dla uczestników placement test, uzgodnimy terminy lekcji, prześlemy okresowy raport postępów i obecności. Przez cały okres współpracy masz również możliwość kontaktu z indywidualnym opiekunem klienta.

angielski i niemiecki online

Program dostosowany do Twojego biznesu
NAUKA INDYWIDUALNIE LUB W GRUPIE

Zapytaj o ofertę

Dlaczego warto wybrać kurs online dla firm?

 • Wzrost kompetencji i motywacji pracowników

  Kurs językowy online jest atrakcyjnym benefitem pracowniczym, który przełoży się na wzrost motywacji pracowników oraz ich umiejętności, które będą mogli wykorzystać w kontaktach z zagranicznymi klientami i partnerami. Dodatkowo możesz liczyć na większe zaangażowanie swoich pracowników w wykonywaną pracę.

 • Stosunek ceny do jakości

  Ceny kursów online dla firm wypadają korzystniej niż szkolenia stacjonarne, jednak najważniejszą cechą jest ich wysoka jakość i efektywność dzięki rozwijanej przez lata metodyce nauczania online. Nie płacisz też dodatkowo za dojazdy, czy za wynajem sali. Nasze kursy niezależnie od ceny zawsze cechuje najwyższa jakość.

 • Doświadczenie, które oferujemy tylko my

  Od ponad dekady działamy wyłącznie online! Dla eLingwista nauczanie zdalne było głównym modelem biznesowym, który przyczynił się do zwiększenia efektywności prowadzonych zajęć. Pracują z nami najlepsi lektorzy języków obcych – każdy jest absolwentem uczelni wyższej na kierunku filologicznym z wieloletnim doświadczeniem.

 • Kompleksowa obsługa

  Zajmujemy się kompleksową obsługą firmy. Od kontaktu z uczestnikami i organizacją lekcji, dostarczeniem wszystkich niezbędnych materiałów online po przesłanie okresowych raportów z nauki.

1 Krok

Wyślij zapytanie o kurs

2 Krok

Przedstaw nam potrzeby swojej firmy

3 Krok

Zapoznaj się z przygotowaną ofertą

4 Krok

Zaakceptuj ofertę

5 Krok

Podpisz umowę

6 Krok

Pozwól nam działać

Zapoznaj się z sylwetkami naszych lektorów i opiniami o kursach online!

 • 5 star review  Jeżeli ktokolwiek szuka dobrej szkoły językowej, to idealnie trafił. Z czystym sumieniem mogę polecić szkołę E-lingwista 😊 Swój kurs języka niemieckiego rozpoczęłam pół roku temu z przesympatyczną Panią Agnieszką Brzezin i nie wyobrażam sobie dalszej nauki z kimś innym. Do tej pory przekazała mi ogrom wiedzy, który pozwolił mi znacznie podwyższyć mój poziom niemieckiego. Dodatkowo widząc u mnie ogromny zapał do nauki, sama udostępnia mi materiały i pomoce naukowe, które urozmaicają zajęcia i poszerzają wiedzę. Moja przygoda z tą szkołą zaczęła się od darmowej lekcji próbnej z Panią Agnieszką.. teraz jestem pewna, że pozostanę w niej do momentu osiągnięcia przeze mnie zamierzonego celu.. 🖤❤️💛 Serdeczne pozdrowienia!

  thumb Malwina Dobrowolska
  9/15/2021

  5 star review  Serdecznie polecam szkole jezykowa eLingwista! Bardzo profesjonalne podejscie, duza elastycznosc oraz bogata oferta. Nie wyobrazam sobie lepszej/go nauczycielki/a niz Pani Paulina Siwiec, ktora z calego serca moge polecic. Kazde nawet najtrudniejsze zagadnienie przedstawia w latwy i zrozumialy sposob. Po krotkim czasie mozna zauwazyc u siebie spory progres jezykowy. Bardzo sympatyczna atmosfera na zajeciach, duzo ciekawostek i nieoceniona cierpliwosc 😊 Nie wyobrazam sobie kursu z kims innym niz Pani Paulina. POLECAM 🖤❤️💛

  thumb Joanna Koszela
  9/05/2021
 • 5 star review  W szkole jestem od ponad roku i jestem zadowolony z jakości kształcenia oraz postępu, który zrobiłem do tej pory. Lektor (pan Tomasz Osękowski), z którym pracuję, ma pojęcie i potrafi dopasować program nauczania do moich potrzeb, poza tym uczciwie zwraca uwagę na błędy, co pozwala robić postępy. Kursy od strony organizacyjnej ze strony biura klienta są prowadzone również bardzo dobrze, szybko odpowiadają na wiadomości i znajdują możliwe rozwiązanie. Podoba mi się również, że od czasu, który jestem szkoła nie podniosła cen, mimo szalejącej inflacji i popytu na tego typy usługi.

  thumb Łukasz Wnukowski
  8/30/2021

  5 star review  Polecam naukę w eLingwista, język niemiecki w końcu zaczyna być dla mnie trochę bardziej przejrzysty 😉 Lekcje z panem Tomaszem nigdy nie są nudne, a jego cierpliwość i podejście do ucznia bardzo pomagają. Plus elastyczny grafik, dobry kontakt zarówno z nauczycielem jak i z biurem, materiały przygotowane pod ucznia, wszystko na plus. Polecam 🙂

  thumb Katarzyna P
  8/27/2021
 • 5 star review  Jestem zadowolona z kursów. Kontakt z biurem nie jest utrudniony, zawsze udaje mi się dostosować lekcje do moich potrzeb bez problemu. Zdalna forma zajęć jest bardzo wygodna. Jeśli chodzi o naukę, osobiście uczęszczam na kurs języka rosyjskiego z panią Marią - jest to przemiła osoba, zawsze uśmiechnięta, pomocna i wyrozumiała. Przez krótki czas znacznie poprawiła się moja zdolność mówienia i rozumienia w tym języku. Polecam z całego serca

  thumb Zocha Ka
  8/25/2021

  5 star review  Zdecydowanie polecam p. Kingę Kubicę, zajęcia są ciekawe i nie dłużą się, wręcz przeciwnie - często jestem w szoku, ze już minął czas 😃 Zakres i tematyka przygotowane są konkretnie pod moje potrzeby. Po każdej lekcji umiem więcej i czuję się pewniej. Z czystym sumieniem bardzo polecam 😊

  thumb Alicja Olszak
  8/25/2021

Call Now Button