fbpx

Kursy angielskiego dla dzieci i młodzieży

On-line

Angielski online dla dzieci w szkole eLingwista to skuteczny sposób na rozwijanie umiejętności językowych u młodych kursantów. Nasze zajęcia prowadzimy w nowoczesny sposób, z wykorzystaniem sprawdzonych, efektywnych metod dostosowanych do wieku uczniów. Udowadniamy, że nauka angielskiego online dla dzieci i młodzieży może przynosić oczekiwane efekty zarówno w postaci lepszych wyników w szkole oraz na egzaminach, jak i większej swobody językowej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Angielski dla dzieci online w szkole językowej eLingwista – dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Odpowiedź jest bardzo prosta: kochamy uczyć i jesteśmy w tym niezwykle skuteczni! Mamy również bardzo duże doświadczenie, ponieważ powstaliśmy jako jedna ;z pierwszych w Polsce szkół językowych online – na rynku funkcjonujemy już od 2009 roku. Nasi lektorzy to pasjonaci, którzy obok miłości do nauczania kochają nowinki technologiczne. Dzięki temu połączeniu tworzymy nowoczesną szkołę z pasją. Nasze podejście sprawia, że angielski online dla dzieci w naszej szkole wzbudza w młodych kursantach duży entuzjazm oraz chęć do ciągłego rozwoju językowego. U nas na zajęciach nie ma nudy – dzięki różnorodnym ćwiczeniom i zaangażowaniu lektora, uczniowie nie tylko regularnie notują postępy, ale i robią to z przyjemnością!

Nauka angielskiego dla dzieci online – świetne rozwiązanie dla młodszych i starszych

Jako szkoła językowa online eLingwista prowadzimy różnorodne kursy angielskiego dla młodzieży oraz dzieci. Do kogo skierowane są nasze usługi?

Dla uczniów klas od 1 do 6 przewidzieliśmy kurs angielskiego dla dzieci polegający na nauce języka poprzez poruszanie zagadnień z różnych dziedzin wiedzy (CLIL). W ten sposób realny świat dziecka staje się pracownią językową, a nauka fascynującą przygodą.

Angielski dla dzieci online w szkole językowej eLingwista integruje wszystkie sprawności językowe. Nasze kursy charakteryzują się różnorodnością ćwiczeń interaktywnych, a zadania mają za cel uczyć również krytycznego myślenia. Systematyczne monitorowanie postępów ucznia pozwala szybko określić, na co należy położyć nacisk.

W naszej szkole prowadzimy także angielski online dla młodzieży. Dużą popularnością cieszą się kursy angielskiego egzaminacyjne, które są nastawione na solidne powtórzenie gramatyki oraz wszystkich modułów realizujących zakresy tematyczne wymienione w podstawie programowej dla egzaminu ósmoklasisty, wariantu podstawowego i rozszerzonego matury oraz egzaminów FCE. Angielski dla młodzieży online pozwala uczniom doskonale przygotować się do każdego z tych niełatwych wyzwań.

Czy efektywna nauka angielskiego online dla dzieci jest możliwa?

Nauka angielskiego przez online dla dzieci przez Internet w szkole językowej eLingwista to bardzo dobre rozwiązanie. To wygodne rozwiązanie zarówno dla rodziców, jak i ich pociech. Dzieci uwielbiają zabawę przed komputerem, a rodzic z pewnością ceni sobie brak dojazdów i efektywnie spędzony czas.

Lekcje angielskiego online dla dzieci mają same zalety, wśród który warto wyróżnić m.in.:

 • oszczędność czasu – nie tracisz go na przejazdy,
 • dowolność miejsca – łączysz się, skąd chcesz,
 • ekologia – nie marnujesz papieru na zbędne kserówki,
 • różnorodność ćwiczeń – dzięki naszym materiałom nie ma czasu na nudę,
 • łatwość powtórek – na komputerze i komórce.

Kursy angielskiego online dla dzieci i młodzieży – z jakich materiałów korzystamy?

Angielski online dla dzieci i młodzieży odbywa się u nas w nowoczesny sposób. Podstawą każdego kursu jest dostęp do Interaktywnego eBooka, podręcznika w wersji cyfrowej przeznaczonego do odtwarzania na komputerze. Zawiera teksty, ilustracje, ścieżki dźwiękowe, nagrania filmowe, interaktywne ćwiczenia, gry oraz słowniczek. Podręcznik zawsze jest dobierany odpowiednio do umiejętności ucznia oraz wieku.

Nauka angielskiego dla dzieci online z wykwalifikowanymi lektorami

Kurs języka angielskiego dla dzieci musi być dokładnie przemyślany i opracowany. Wynika to z tego, że nauka dzieci i młodzieży nie jest łatwa – wymaga szczególnej otwartości, umiejętności budowania relacji oraz dobrej atmosfery, przy jednoczesnym zachowaniu konsekwencji. Dlatego nasi lektorzy to ciągle rozwijający się zespół podążający za nowoczesnymi trendami edukacji online.

Kursy angielskiego dla dzieci i młodzieży – jak pracujemy?

U nas każda lekcja jest dostosowana do indywidualnych potrzeb ucznia. To właśnie te indywidualne zainteresowania, hobby i pasje stanowić będą składowe lekcji. Dokładnie planujemy cele, do których zmierzamy poprzez układanie indywidualnych planów nauki, które już od pierwszych lekcji są widoczne dla rodzica. Różnorodność stosowanych technik sprawia, że każda lekcja jest inna.

Angielski dla dzieci online – pełna kontrola rodzica nad postępami dziecka

Uważamy, że rodzice płacący za kursy języka angielskiego online dla swoich dzieci powinni mieć możliwość monitorowania postępów swoich pociech. U nas mają oni stały dostęp do systemu, w którym na bieżąco mogą monitorować realizację planów, informacje na temat zadań, przesłane pliki oraz aplikacje ze słówkami. Na koniec roku każdy rodzic może odbyć konsultacje z lektorem w celu zweryfikowania postępów.

Ile trwają lekcje angielskiego online dla dzieci w szkole językowej eLingwista?

Zdajemy sobie sprawę z tego, że kursy językowe online dla dzieci powinny być dostosowane do wieku i możliwości uczniów. Z tego powodu stworzyliśmy system, w którym czas trwania lekcji uwzględnia te aspekty:

 • klasy od 1 do 6 – czas trwania lekcji: 30 minut,
 • klasy 7 i 8 oraz szkoły średnie do matury – w tym przypadku mamy do czynienia z lekcjami przez Skype z użyciem wirtualnej tablicy, których czas trwania może wynosić: 45, 60 lub 90 minut.

Jaka jest charakterystyka naszych kursów angielskiego online dla dzieci i młodzieży?

W naszej ofercie można znaleźć kilka różnych kursów angielskiego online dla dzieci i młodzieży. Aby lepiej zrozumieć to, jak wygląda nauka w szkole językowej online eLingwista, warto zapoznać się z charakterystyką każdego z nich.

Seria „iWONDER” dla uczniów klas od 1 do 5/6

Dla dzieci w tym wieku najważniejsza umiejętność to komunikacja. Nasz kurs dedykowany jest dzieciom, które pragną odkrywać język przez zabawę – chcą mówić, śpiewać i rozumieć. Pokazujemy, że język to wspaniałe narzędzie do odkrywania świata wokół nas. Od klasy 4 zmieniają się potrzeby dzieci. Język zaczyna układać się w spójny system, który opiera się na konkretnych zasadach. Podczas naszych zajęć, dzięki nowoczesnemu podejściu do edukacji, poprzez badanie i dociekanie, wspólnie z lektorem nasi uczniowie będą poszukiwać odpowiedzi na nurtujące ich pytania językowe. Zdobyta zaś wiedza będzie ugruntowana poprzez liczne interaktywne ćwiczenia.

Cała seria składa się aż z siedmiu pozycji, co pozwala odpowiednio dopasować poziom do możliwości dziecka.

Więcej o kursie: ;kliknij w link

Seria „UPLOAD” dla młodzieży z klas od 6 do 8 (poziom A1 – B2)

Od klasy 6 powoli zaczynają kształtować się konkretne cele edukacyjnie. Angielski dla młodzieży online musi uwzględniać to, że uczniowie zaczynają myśleć o egzaminach, szkołach średnich i certyfikatach. Dlatego ostatnie dwa lata naszego kursu mają za zadanie usystematyzować zdobytą wcześniej wiedzę, ugruntować słownictwo oraz gramatykę, przygotować uczniów do zbliżających się egzaminów. Wiemy, że na tym etapie rozwoju, to co liczy się najbardziej, to świetna relacja z nauczycielem.

Wybrana seria książek przede wszystkim ciekawe teksty, potrzebne słownictwo zarówno w zakresie podstawowym, jak i rozszerzonym, interaktywne ćwiczenia, zadania pisemne wraz z modelami wypracowań, bogate materiały kształcące umiejętność rozumienia ze słuchu oraz komunikacji. Seria składa się z podręczników od poziomu początkowego A1, aż do poziomu B2, co daje możliwość pełnego dopasowania się do poziomu ucznia.

Seria „ON SCREEN” dla uczniów szkół ponadpodstawowych

Angielski online dla młodzieży ze szkół ponadpodstawowych oparty jest o serię książek od poziomu A2 aż do poziomu C2, która pozwala naszym uczniom w sposób zintegrowany rozwijać wszystkie potrzebne sprawności językowe. Bogate materiały interaktywne, przejrzysta prezentacja oraz różnorodność ćwiczeń pozwolą w pełni odpowiedzieć na potrzeby każdego ucznia. Kurs wzbogacony jest o dodatkowe działy na końcu podręcznika: Writing Bank, Style, Speaking Bank (dotyczy poziomów: B1, B1+/B2, B2+) oraz Word List.

Jest to kurs angielskiego dla młodzieży, który nie tylko rozwinie kompetencje językowe naszych uczniów, ale również przygotuje ich do matury zarówno podstawowej, jak i rozszerzonej.

Skuteczne kursy egzaminacyjne z języka angielskiego dla dzieci i młodzieży

Proponowane przez nas kursy egzaminacyjne są w głównej mierze nastawione na solidne powtórzenie gramatyki oraz wszystkich modułów realizujących zakresy tematyczne wymienione w podstawie programowej dla:

 • egzaminu ósmoklasisty,
 • wariantu podstawowego i rozszerzonego matury,
 • egzaminów FCE.

Podczas kursu uczniowie będą mieli okazję zapoznać się z arkuszami egzaminacyjnymi, a także nauczyć się sprawdzonych technik pomagających w uzyskaniu większej liczby punktów, aby mogli bez stresu stawić czoła wybranym egzaminom.

Jako szkoła językowa online eLingwista przygotowaliśmy dla dzieci i młodzieży wiele kursów, które pozwolą im rozwinąć się językowo oraz osiągnąć postawione przez siebie cele związane z językiem angielskim. Szeroki wybór kursów w naszej ofercie sprawia, że rodzice bez trudu znajdą wśród nich odpowiedni wariant dla swoich pociech. Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży online to dla naszych uczniów czysta przyjemność, która dodatkowo przynosi im korzyści widoczne gołym okiem.

Zachęcamy do kontaktu!

Szczegółowe informacje można znaleźć w cenniku.
W cenie kursu otrzymasz również:

 • plan-nauki

  PLAN NAUKI

 • materiały-online

  EBOOK I MATERIAŁY ONLINE

 • certyfikat

  CERTYFIKAT

 • tablica-wirtualna

  WIRTUALNA TABLICAKursy językowe

Oceń stronę

Call Now Button