Niemiecki online dla początkujących

Chcesz skutecznie nauczyć się języka niemieckiego? Zapraszamy na niemiecki online dla początkujących. Jako doświadczona szkoła językowa online prowadzimy zajęcia na różnym poziomie zaawansowania. Jesteśmy ekspertami w zdalnym nauczaniu, dzięki czemu wypracowaliśmy skuteczne metody pozwalające na efektywne przyswajanie wiedzy z zakresu gramatyki, słownictwa i fonetyki.

Jak wygląda kurs niemieckiego dla początkujących online?

Zdalne nauczanie to niezwykła oszczędność czasu, dlatego prowadzimy spotkania przy użyciu wygodnych i intuicyjnych komunikatorów internetowych. W trakcie lekcji uczniowie korzystają z różnorodnych materiałów ułatwiających poznanie nowego języka. Są to fiszki z terminami, interaktywne tablice np. z gramatyki języka niemieckiego, a także nagrania. 

Nasi lektorzy zachęcają uczniów do konstruowania prostych komunikatów, które pozwalają na przełamanie strachu przed mówieniem. Dzięki temu nawet na początku swojej przygody z językiem niemieckim poczujesz się swobodnie. Kurs niemieckiego online może być indywidualny lub grupowy (maksymalnie 4 osoby). Uczniowie wybierają dogodne godziny oraz częstotliwość spotkań. 

Niemiecki dla początkujących online – dlaczego warto zapisać się na zajęcia?

Angielski nie jest jedynym językiem, który warto znać. Niemiecki to jeden z najczęściej używanych języków w Europie. Dlatego zarówno podstawowa, jak i biegła znajomość słownictwa oraz gramatyki przydaje się w każdym wieku. Praktyczna umiejętność posługiwania się językiem otwiera drzwi do kariery zarówno w polskich, jak i zagranicznych firmach. Dlatego specjalnie dla naszych uczniów przygotowaliśmy lekcje dopasowane pod kątem ich wymagań. 

Niemiecki dla początkujących online to tylko część naszej rozbudowanej oferty. Prowadzimy również kursy językowe online z angielskiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego i polskiego. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu i zachęcamy do udziału w bezpłatnej lekcji próbnej.

Do nauki potrzebujesz jedynie:

 • Komputer z dostępem
  do Internetu

 • Komunikator
  skype

 • Słuchawki
  z mikrofonem

Szczegółowe informacje można znaleźć w cenniku.
W cenie kursu otrzymasz również:

 • plan-nauki

  PLAN NAUKI

 • materiały-online

  EBOOK I MATERIAŁY ONLINE

 • certyfikat

  CERTYFIKAT

 • tablica-wirtualna

  WIRTUALNA TABLICA

  Zachęcamy do odbycia darmowej lekcji próbnej!

  Formularz zgłoszeniowy

  Imię i nazwisko *

  E-mail *

  Telefon kontaktowy *

  Nazwa Skype (jeśli posiadasz)

  Proszę o kontakt w godz.

  Chcę się uczyć

  Jakiego języka chcesz się uczyć?

  Dodatkowe informacje (opcja)

  Kursy Online z Lektorem

  Call Now Button