Niemiecki online dla zaawansowanych

Niemiecki online dla zaawansowanych to najlepszy sposób, aby rozwijać kompetencje językowe. Szkoła językowa online eLingwista przygotowała kursy na różnym poziomie zaawansowanie prowadzone przez doświadczonych lektorów. Zajęcia odbywają się zdalnie, co pozwala zaoszczędzić czas. Co więcej, z naszych usług mogą korzystać osoby zarówno mieszkające w całej Polsce, jak i za granicą.

Jak wyglądają zajęcia online?

Kurs niemieckiego online dla zaawansowanych odbywa się w wybranych przez uczniów godzinach. Mogą to być zajęcia indywidualne lub grupowe (maksymalnie 4 osoby). Lekcje prowadzone są za pomocą wygodnego i intuicyjnego komunikatora. Współpracujemy z doświadczonymi nauczycielami, którzy doskonale wiedzą, jak stopniowo i skutecznie przekazywać wiedzę i poszerzać kompetencje językowe uczniów. Dzięki temu masz szansę poszerzyć słownictwo, usprawnić pisanie, popracować nad słuchaniem, a także tworzeniem zaawansowanych komunikatów. 

Lekcje dopasowane do potrzeb kursantów

Niemiecki dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych to propozycja maksymalnie dopasowana do wymagań uczniów. Jesteśmy w stanie przygotować do matury lub certyfikatu międzynarodowego, pomagamy także osobom, które szukają pracy z językiem niemieckim. Jeśli klient wyrazi zapotrzebowanie na branżowe słownictwo, lektorzy wprowadzają pojęcia z konkretnej dziedziny. Chcemy, aby nasi kursanci czuli się swobodnie podczas spotkań z niemieckojęzycznymi klientami lub by odnieśli sukces podczas rozmów kwalifikacyjnych.

Bogate doświadczenie naszych lektorów prowadzących kurs niemieckiego online sprawia, że zajęcia są ciekawe. W trakcie spotkań masz szansę skorzystać z nowoczesnych form wsparcia nauki, np. z fiszek, tablic interaktywnych lub nagrań. To najlepszy sposób inwestowania pieniędzy we własną przyszłość. 

Chcesz się uczyć języków obcych? Niemiecki to nie jedyna pozycja w naszej ofercie. Prowadzimy również kursy językowe online z języka angielskiego, włoskiego, francuskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego i polskiego.

Do nauki potrzebujesz jedynie:

 • Komputer z dostępem
  do Internetu

 • Komunikator
  skype

 • Słuchawki
  z mikrofonem

Szczegółowe informacje można znaleźć w cenniku.
W cenie kursu otrzymasz również:

 • plan-nauki

  PLAN NAUKI

 • materiały-online

  EBOOK I MATERIAŁY ONLINE

 • certyfikat

  CERTYFIKAT

 • tablica-wirtualna

  WIRTUALNA TABLICA

  Zachęcamy do odbycia darmowej lekcji próbnej!

  Formularz zgłoszeniowy

  Imię i nazwisko *

  E-mail *

  Telefon kontaktowy *

  Nazwa Skype (jeśli posiadasz)

  Proszę o kontakt w godz.

  Chcę się uczyć

  Jakiego języka chcesz się uczyć?

  Dodatkowe informacje (opcja)

  Kursy Online z Lektorem

  Call Now Button