Szkoła językowa online Gdynia

Szukasz miejsca, które pomoże Ci osiągnąć jeszcze lepszy poziom języka angielskiego? Szkoła językowa online  prowadzi lekcje w formie zdalnej już od 2009 roku dla mieszkańców całej Polski, także Gdyni. Stworzyliśmy przestrzeń, która sprzyja rozwojowi. Łączymy technologię ze skutecznymi metodami nauczania. Aby taka szkoła języka angielskiego Gdynia mogła powstać, bardzo dokładnie dobraliśmy kadrę. 

Wszystkie kursy języka angielskiego online prowadzą doświadczeni nauczyciele z szeroką wiedzą językową. Ich zaangażowanie i pasja to bodziec do działania dla uczniów. Dzięki temu bardzo szybko zauważysz postępy. Lektorzy bardzo dokładnie skupiają się na każdym aspekcie: gramatyce, fonetyce, płynności wypowiedzi i poszerzaniu słownictwa. W ten sposób masz pewność, że Twój poziom zachwyci wiele osób. 

Nasza szkoła językowa online prowadzi zajęcia dla dzieci i dorosłych o różnych poziomach zaawansowania. Chcemy, by zajęcia były maksymalnie dopasowane do poziomu uczniów tak, by każdy mógł realizować swoje cele. Dlatego szkoła językowa w Gdyni kładzie nacisk na poznanie potrzeb kursantów. Dzięki temu możemy przygotować do matury, czy certyfikatu, pomóc dzieciom w przełamywaniu barier językowych lub sprawić, że Twój poziom językowy zachwyci rekruterów z międzynarodowych firm.

Zdalne zajęcia to duże udogodnienie dla uczniów. W trakcie lekcji korzystamy z różnorodnych pomocy edukacyjnych. Są to tablice interaktywne, zabawy, fiszki, czy nagrania. Takie kursy językowe online to prawdziwa przyjemność. 

Zależy Ci na zdobywaniu umiejętności językowych? Dołącz do naszej szkoły językowej w Gdyni przekonaj się, jak skutecznie możemy Ci pomóc osiągnąć swoje cele językowe. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nauki języka w celach zawodowych, akademickich czy po prostu dla własnej satysfakcji, nasza szkoła językowa jest odpowiednim miejscem dla Ciebie.

Do nauki potrzebujesz jedynie:

 • Komputer z dostępem
  do Internetu

 • Komunikator
  skype

 • Słuchawki
  z mikrofonem

Szczegółowe informacje można znaleźć w cenniku.
W cenie kursu otrzymasz również:

 • plan-nauki

  PLAN NAUKI

 • materiały-online

  EBOOK I MATERIAŁY ONLINE

 • certyfikat

  CERTYFIKAT

 • tablica-wirtualna

  WIRTUALNA TABLICA

  Zachęcamy do odbycia darmowej lekcji próbnej!

  Formularz zgłoszeniowy

  Imię i nazwisko *

  E-mail *

  Telefon kontaktowy *

  Nazwa Skype (jeśli posiadasz)

  Proszę o kontakt w godz.

  Chcę się uczyć

  Jakiego języka chcesz się uczyć?

  Dodatkowe informacje (opcja)

  Kursy Online z Lektorem

  Call Now Button