Szkoła językowa online Łódź

Mieszkasz w Łodzi i chcesz się nauczyć mówić płynnie po angielsku? A może dopiero rozpoczynasz naukę słówek i gramatyki? Niezależnie od Twojego poziomu zaawansowania, zdalna szkoła językowa pomoże Ci osiągnąć cel! Prowadzimy wysokiej klasy kursy języka angielskiego online dopasowane do potrzeb naszych uczniów. Tworzymy atmosferę sprzyjającą rozwojowi. 

Aby takie miejsce w ogóle mogło powstać, potrzebna jest odpowiednia kadra. Nasza szkoła językowa online współpracuje z najlepszymi lektorami. Są to nauczyciele z bogatym doświadczeniem i szeroką wiedzą językową. To prawdziwi pasjonaci, o czym może świadczyć ich ogromne zaangażowania i radość z rozwoju kursantów. Dzięki temu zauważysz postępy już po krótkim czasie nauki. 

Kursy językowe online to duża oszczędność czasu i pieniędzy. Dlatego szkoła języka angielskiego Łódź oferuje zajęcia w formie zdalnej. Są to lekcje dopasowane do potrzeb uczniów. Prowadzimy kursy dla różnych grup wiekowych o rozmaitym poziomie zaawansowania. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z angielskim, czy chcesz wejść na wyższy level, możesz liczyć na wysoką jakość nauczania, doświadczonych nauczycieli i przyjazną atmosferę.

Szkoła języka angielskiego Łódź to także świetna okazja dla dzieci, by szybciej przyswajały wiedzę. Dzięki temu możesz dać swoim pociechom solidną podstawę, która zaowocuje w przyszłości. Angielski dla dzieci i dorosłych to zajęcia angażujące. Korzystamy z ciekawych materiałów edukacyjnych, np. z tablic interaktywnych i nagrań. 

Chcesz dobrze mówić po angielsku? To żaden problem! Dołącz do naszej szkoły językowej w Łodzi i przekonaj się, jak skutecznie możemy Ci pomóc osiągnąć swoje cele językowe. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nauki języka w celach zawodowych, akademickich czy po prostu dla własnej satysfakcji, nasza szkoła językowa jest odpowiednim miejscem dla Ciebie.

Do nauki potrzebujesz jedynie:

 • Komputer z dostępem
  do Internetu

 • Komunikator
  skype

 • Słuchawki
  z mikrofonem

Szczegółowe informacje można znaleźć w cenniku.
W cenie kursu otrzymasz również:

 • plan-nauki

  PLAN NAUKI

 • materiały-online

  EBOOK I MATERIAŁY ONLINE

 • certyfikat

  CERTYFIKAT

 • tablica-wirtualna

  WIRTUALNA TABLICA

  Zachęcamy do odbycia darmowej lekcji próbnej!

  Formularz zgłoszeniowy

  Imię i nazwisko *

  E-mail *

  Telefon kontaktowy *

  Nazwa Skype (jeśli posiadasz)

  Proszę o kontakt w godz.

  Chcę się uczyć

  Jakiego języka chcesz się uczyć?

  Dodatkowe informacje (opcja)

  Kursy Online z Lektorem

  Call Now Button