Szkoła językowa online Radom

eLingwista to szkoła językowa online, z której mogą korzystać osoby, z różnych części Polski, np.  Radomia. Naszym celem jest stworzenie przyjaznej przestrzeni dla każdej osoby, która chce podnieść swoje kompetencje z języka angielskiego. Kursy językowe online prowadzimy już od 2009 roku. Przez te lata wypracowaliśmy skuteczne i angażujące metody nauczania. Kładziemy nacisk na samodzielność językową naszych uczniów, dzięki czemu mają szansę w krótkim czasie zauważyć własne postępy.

Nasza szkoła językowa online współpracuje z doświadczonymi lektorami. Ich wiedza i szerokie umiejętności językowe, a także rozwinięte zdolności pedagogiczne sprawiają, że proces nauczania odbywa się w atmosferze sprzyjającej rozwojowi. 

Chcemy, aby nasza szkoła języka angielskiego Radom była miejscem, gdzie każdy poczuje się swobodnie. Dlatego oferujemy zdalne zajęcia języka angielskiego dla różnych grup wiekowych. Nie ma przy tym znaczenia, czy dopiero rozpoczynasz naukę, czy biegle mówisz i świetnie piszesz po angielsku. Prowadzimy lekcje, które przygotują Cię do matury lub certyfikatu. Dzięki naszym konwersacjom masz szansę podnieść kwalifikacje zawodowe i starać się o upragniony awans. 

Dlaczego zdecydowaliśmy się na prowadzenie zajęć online? Ponieważ połączenie technologii ze skutecznym nauczaniem daje świetne rezultaty. Co więcej, kursy języka angielskiego online są dostępne dla każdej osoby. To także duża oszczędność czasu i pieniędzy dla uczniów. Nie musisz już tracić czasu na uciążliwe dojazdy. Możesz swobodnie uczyć się ze swojego domu. 

Szukasz zajęć szytych na miarę? Szkoła językowa dla dzieci i dorosłych Radom to miejsce, gdzie każdy otrzyma to, czego potrzebuje. Doskonale wiemy, że nauka języka angielskiego musi być dopasowana do uczniów, dlatego staramy się maksymalnie personalizować program. A to oznacza, że nasza szkoła językowa w Radmiu jest miejscem idealnym dla Ciebie. 

Zachęcamy do kontaktu i zapisywania się na zajęcia!

Do nauki potrzebujesz jedynie:

 • Komputer z dostępem
  do Internetu

 • Komunikator
  skype

 • Słuchawki
  z mikrofonem

Szczegółowe informacje można znaleźć w cenniku.
W cenie kursu otrzymasz również:

 • plan-nauki

  PLAN NAUKI

 • materiały-online

  EBOOK I MATERIAŁY ONLINE

 • certyfikat

  CERTYFIKAT

 • tablica-wirtualna

  WIRTUALNA TABLICA

  Zachęcamy do odbycia darmowej lekcji próbnej!

  Formularz zgłoszeniowy

  Imię i nazwisko *

  E-mail *

  Telefon kontaktowy *

  Nazwa Skype (jeśli posiadasz)

  Proszę o kontakt w godz.

  Chcę się uczyć

  Jakiego języka chcesz się uczyć?

  Dodatkowe informacje (opcja)

  Kursy Online z Lektorem

  Call Now Button