Szkoła językowa online Szczecin

Szkoła językowa eLingwist aprowadząca zajęcia zdalne to miejsce, dla osób ze Szczecina, które chcą podnieść swoje umiejętności językowe. Prowadzimy kursy języka angielskiego online dopasowane do potrzeb uczniów. Chcemy, by każda osoba jak najszybciej zobaczyła rezultaty swojej pracy, dlatego tworzymy przestrzeń sprzyjającą rozwojowi. Co świadczy o wysokim poziomie nauczania?

Jako renomowana szkoła języka angielskiego Szczecin współpracujemy z najlepszymi lektorami z bogatym doświadczeniem, wieloletnim stażem i szeroką wiedzą. Zajęcia prowadzone są w formie zdalnej. Dzięki temu nasi uczniowie oszczędzają czas i pieniądze i mogą całkowicie poświęcić się na podnoszenie umiejętności z języka angielskiego. Co więcej, nasi nauczyciele to pasjonaci. Ich zaangażowanie sprawia, że nauka staje się przyjemnością, a postępy są widoczne już po krótkim czasie.

Nasza szkoła językowa online prowadzi zajęcia dla różnych grup wiekowym na rozmaitym poziomie zaawansowania. Dlatego do nas może zapisać się każdy: zarówno osoby, które dopiero stawiają swoje pierwsze kroki, jak i uczniowie zaawansowani. Organizujemy kursy językowe online dla dzieci i dorosłych, dostosowując zajęcia do ich potrzeb. Z nami możesz przygotować się do matury, certyfikatu lub popracować nad płynnością wypowiedzi, która pomoże Ci znaleźć wymarzoną pracę w środowisku międzynarodowym.

Co zrobić, by się do nas zapisać? Wystarczy się z nami skontaktować za pomocą specjalnego formularza. Całość trwa dosłownie kilka minut. Opisz nam, czego potrzebujesz, a my zajmiemy się resztą. Dołącz do naszej szkoły językowej w Szczecinie i przekonaj się, jak skutecznie możemy Ci pomóc osiągnąć swoje cele językowe. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nauki języka w celach zawodowych, akademickich czy po prostu dla własnej satysfakcji, nasza szkoła językowa jest odpowiednim miejscem dla Ciebie.

Do nauki potrzebujesz jedynie:

 • Komputer z dostępem
  do Internetu

 • Komunikator
  skype

 • Słuchawki
  z mikrofonem

Szczegółowe informacje można znaleźć w cenniku.
W cenie kursu otrzymasz również:

 • plan-nauki

  PLAN NAUKI

 • materiały-online

  EBOOK I MATERIAŁY ONLINE

 • certyfikat

  CERTYFIKAT

 • tablica-wirtualna

  WIRTUALNA TABLICA

  Zachęcamy do odbycia darmowej lekcji próbnej!

  Formularz zgłoszeniowy

  Imię i nazwisko *

  E-mail *

  Telefon kontaktowy *

  Nazwa Skype (jeśli posiadasz)

  Proszę o kontakt w godz.

  Chcę się uczyć

  Jakiego języka chcesz się uczyć?

  Dodatkowe informacje (opcja)

  Kursy Online z Lektorem

  Call Now Button