Szkoła językowa online Warszawa

Szkoła językowa online to miejsce, które pomoże Ci rozwinąć umiejętności językowe na wysokim poziomie. Zajęcia zdalne są idealnym rozwiązaniem, jeśli mieszkasz w Warszawie i szukasz placówki spełniającej Twoje oczekiwania.Współpracujemy z doświadczonymi pedagogami i dbamy o przyjazną atmosferę sprzyjającą edukacji. Jako szkoła językowa online działamy już od 2009 roku. Dzięki temu wypracowaliśmy skuteczne metody nauczania tak, by każdy kursant otrzymał to, czego potrzebuje. Jesteśmy pasjonatami języka angielskiego i wierzymy, że każdy może podszkolić swoje umiejętności. Dlatego oferujemy zdalne nauczanie. To duża wygodna, a także oszczędność czasu i pieniędzy.

Nasi wykwalifikowani nauczyciele są ekspertami w nauczaniu języków obcych i mają bogate doświadczenie w pracy z uczniami o różnym poziomie zaawansowania. Ich pasja i zaangażowanie sprawiają, że nauka staje się przyjemnością, a postępy są widoczne już po krótkim czasie.

Przygotowaliśmy różnorodne kursy języka angielskiego online. Chcemy, by w naszej szkole językowej angielskiego Warszawa mógł się uczyć każdy, niezależnie od tego, czy dopiero zaczyna, czy chce podnieść swoje kompetencje językowe np. na potrzeby zawodowe. Oferujemy szeroki zakres kursów dla różnych grup wiekowych i poziomów zaawansowania. Zanim rozpoczniemy zajęcia, dostosujemy program do Twoich indywidualnych potrzeb i celów.

Dołącz do naszej szkoły językowej w Warszawie i przekonaj się, jak skutecznie możemy Ci pomóc w nauce. Zadbamy o Twoje umiejętności komunikacyjne, podpowiemy, jak płynnie i prawidłowo wymawiać słowa, a także jak konstruować zaawansowane konstrukcje gramatyczne. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nauki języka w celach zawodowych, akademickich czy po prostu dla własnej satysfakcji, nasze kursy językowe online są skierowane właśnie do Ciebie. 

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej, zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy, że z nami nauczysz się świetnie mówić po angielsku. 

Do nauki potrzebujesz jedynie:

 • Komputer z dostępem
  do Internetu

 • Komunikator
  skype

 • Słuchawki
  z mikrofonem

Szczegółowe informacje można znaleźć w cenniku.
W cenie kursu otrzymasz również:

 • plan-nauki

  PLAN NAUKI

 • materiały-online

  EBOOK I MATERIAŁY ONLINE

 • certyfikat

  CERTYFIKAT

 • tablica-wirtualna

  WIRTUALNA TABLICA

  Zachęcamy do odbycia darmowej lekcji próbnej!

  Formularz zgłoszeniowy

  Imię i nazwisko *

  E-mail *

  Telefon kontaktowy *

  Nazwa Skype (jeśli posiadasz)

  Proszę o kontakt w godz.

  Chcę się uczyć

  Jakiego języka chcesz się uczyć?

  Dodatkowe informacje (opcja)

  Kursy Online z Lektorem

  Call Now Button