Szkoła językowa online Wrocław

Szkoła językowa online to propozycja dla wszystkich osób, które chcą podnieść swoje kwalifikacje językowe niezależnie od tego, czy mieszkają we Wrocławiu, czy innym mieście. Tworzymy przestrzeń przyjazną do nauki, łącząc przy tym technologię z bogatym doświadczeniem naszych lektorów. Współpracujemy z pedagogami, którzy już od wielu lat przekazują wiedzę w zakresie języka angielskiego. Dlatego nasza szkoła językowa online pomoże Ci na każdym etapie.

Prowadzimy kursy języka angielskiego online dla osób w różnym wieku i szerokim poziomie zaawansowania. Są to zajęcia idealnie dopasowane do potrzeb uczniów, dlatego każdy ma szansę na rozwój. Nie ma w tym wypadku znaczenia, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z angielskim, czy uczysz się już wiele lat. Możesz zatem przygotować się do matury lub popracować nad płynnością, która zapewni Ci wymarzony awans. A może chcesz, by Twoje dzieci jeszcze lepiej mówiły po angielsku. Szkoła językowa dla dzieci Wrocław to świetne miejsce, by skutecznie uczyć się przez zabawę.

Kursy językowe online prowadzimy od 2009 roku. Przez lata wypracowaliśmy efektywne metody nauczania, dlatego dziś doskonale wiemy, jak prowadzić zdalne zajęcia. Korzystamy z różnorodnych materiałów edukacyjnych, np. interaktywnych tablic, nagrań, czy gier. Stawiamy również na samodzielność uczniów, dzięki czemu mają szansę nauczyć się, jak prowadzić płynną konwersację oraz tworzyć coraz bardziej zaawansowane wypowiedzi.

Chcesz, aby Twój angielski był na wysokim poziomie i Twoje szanse na zatrudnienie w międzynarodowym środowisku rosły? A może pragniesz pomóc dzieciom w rozwoju? Dołącz do naszej szkoły językowej we Wrocławiu i przekonaj się, jak skutecznie możemy Ci pomóc osiągnąć swoje cele językowe. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nauki języka w celach zawodowych, akademickich czy po prostu dla własnej satysfakcji, nasza szkoła językowa jest odpowiednim miejscem dla Ciebie.

Do nauki potrzebujesz jedynie:

 • Komputer z dostępem
  do Internetu

 • Komunikator
  skype

 • Słuchawki
  z mikrofonem

Szczegółowe informacje można znaleźć w cenniku.
W cenie kursu otrzymasz również:

 • plan-nauki

  PLAN NAUKI

 • materiały-online

  EBOOK I MATERIAŁY ONLINE

 • certyfikat

  CERTYFIKAT

 • tablica-wirtualna

  WIRTUALNA TABLICA

  Zachęcamy do odbycia darmowej lekcji próbnej!

  Formularz zgłoszeniowy

  Imię i nazwisko *

  E-mail *

  Telefon kontaktowy *

  Nazwa Skype (jeśli posiadasz)

  Proszę o kontakt w godz.

  Chcę się uczyć

  Jakiego języka chcesz się uczyć?

  Dodatkowe informacje (opcja)

  Kursy Online z Lektorem

  Call Now Button